szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Przyjaciółki, odcinek 21. Co nowego wydarzy się u serialowych boaterek?

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 21. Kto jest w ciąży i co z tego wyniknie? W tym odcinku rozwiązanie zagadki!

Serial Przyjaciółki zaprasza na odcinek 21. 18 kwietnia 2013 o godz. 21:00 w Polsacie zobaczymy, czy Zuza rzeczywiście jest w ciąży i co z tego wyniknie. Jak Patrycja zareagowała na nieudaną próbę in vitro i dlaczego Anka znowu zaczyna pić? Czekają nas także miłosne dylematy Ingi - kogo wybierze Piotra czy Rafała? Sytuacja zaczyna być coraz bardziej niewygodna... Już teraz obejrzyj zwiastun tego odcinka!

Tagi: darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska w przyjaciółkach, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, Małgorzata Socha, polsat, powtórki serialu przyjaciółki, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 21. Kto jest w ciąży a kto nie? W tym odcinku rozwiązanie zagadki!

Przyjaciółki, odcinek 21. 18 kwietnia 2013 o godz. 21:00 w Polsacie

fot: Serial Przyjaciółki / oficjalna strona

W serialu Przyjaciółki w Polsacie czeka nas spora dawka wrażeń. W czwartek 18 kwietnia 2013 obejrzymy kolejny odcinek. Będzie się działo! Zdradzamy pikantne szczegóły.

Patrycja znika bez śladu, gdy okazuje się, że próba in vitro nie udała się. Jest załamana, że w najbliższej przyszłości nie zostanie mamą. Michał bardzo się o nią martwi.

Patrycji się nie udało. Za to Zuza podejrzewa, że to właśnie ona jest w ciąży z Łukaszem. Kupuje kilka testów, aby to sprawdzić. Romans trwa w najlepsze, gdy ich miłosne igraszki w samochodzie przerywa... żona Łukasza. Zuza dowiaduje się bolesnej prawdy o swoim koledze. Ten romans może mieć poważne konsekwencje... Dla obojga!

Anka zamierza zrezygnować z terapii dla alkoholików. Sądzi, że już jej nie potrzebuje. Jej życie pozornie się ustabilizowało – relacje z Pawłem poprawiły się, a kontakty z córką wydają się być poprawne. Choć na horyzoncie pojawia się nowy problem - inicjacja seksualna nastolatki. Koleżanka Julki sugeruje Ance, że jej córka współżyje. Nadmiar wrażeń i emocji powoduje, że Strzelecka zaczyna popijać... Czy kilka lampek wina robi z człowieka alkoholika...?

Inga ma coraz poważniejsze problemy z pracodawcą, który tym razem proponuje jej, aby mu pozowała. Gruszewska zbywa tę propozycję. Poza tym na zajęciach baletu, w których uczestniczy Hania, spotyka Piotra. Idą razem na kawę. Tam Piotr przeprasza za swoje poprzednie kłamstwa. Inga zapewnia, że emocje opadły, a tamtego uczucia już nie ma. Ale prawda jest taka, że nie może przestać myśleć o Piotrze. Jakby tych emocji było mało, pojawia się Rafał z propozycją wspólnego weekendu we dwoje... Co na to Inga? Raczej nie ustrzeże się przed podjęciem bardzo ważnej decyzji... Rafał czy Piotr? Piotr czy Rafał? Co wybierze – przyjaźń czy kochanie?

Emisja 21. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 18 kwietnia 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT. Powtórki serialu można oglądać w Polsacie w każdy piątek o 13:00 lub online, zawsze, gdy macie na to ochotę – na Ipla.tv.

Ale nie czekaj i już teraz obejrzyj zwiastun tego odcinka!
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: AM

Zdjęcia: Serial Przyjaciółki / oficjalna strona

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również