szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Przyjaciółki, odcinek 22. Co nowego wydarzy się u serialowych boaterek?

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 22. Do ekipy serialu dołączają nowe postaci! Zobacz zwiastun tego odcinka!

Przed nami 22. odcinek serialu Przyjaciółki. 25 kwietnia 2013 o 21:00 na antenie Polsatu pojawią się nowi bohaterowie. Do Zuzy przyjeżdża nieoczekiwany gość... Ta wizyta może wywrócić perfekcyjne życie pani prezes do góry nogami. Anka kontroluje córkę. Nie ufa jej. Patrycja... wybiera suknię ślubną. A Inga przygotowuje się do weekendowego wyjazdu z Rafałem. Jednak chyba targają nią emocje. Jak wybrnie z tego uczuciowego galimatiasu? Obejrzyj zwiastun tego odcinka!    

Tagi: darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska w przyjaciółkach, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, Małgorzata Socha, polsat, powtórki serialu przyjaciółki, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 22. Do ekipy serialu dołączają nowe postaci! Zobacz zwiastun tego odcinka!

Serial Przyjaciółki, 25 kwietnia 2013 o godzinie 21:00 w Polsacie

fot: Serial Przyjaciółki / oficjalna strona

W serialu Przyjaciółki w Polsacie widzowie zawsze mogą spodziewać się wielu emocji. W czwartek 25 kwietnia 2013 o godzinie 21:00 na ekranie pojawią się nowi bohaterowie, autorzy wiele zaskakujących sytuacji. Niecierpliwych nie będziemy trzymać w niepewności!

W odcinku 22. poznamy tajemnice osobowości Zuzy. Dowiemy się, dlaczego jest zimną i pozornie pozbawioną uczuć osobą. Zagadkę rozwiąże niespodziewana wizyta jej matki. Okaże się, że dzieciństwo Zuzy nie było idealne. Ba! Było nieszczęśliwe! Powodem tego była matka-alkoholiczka, której ułomności sprawiły, że córka musiała bardzo szybko dorosnąć. Ten wątek jeszcze nie ma swojej puenty... Za to będzie bogaty w wiele dowcipnych momentów. Pierwszy w tym odcinku - matka Zuzy chce się do niej wprowadzić!

Michał znalazł sposób na Patrycję. Aby odciągnąć jej uwagę od nieudanego zabiegu in vitro, planuje z nią ślub! Patrycja w ferworze przygotowań zapomina na chwilę o smutku, który jej towarzyszył, gdy okazało się, że jednak nie jest w ciąży. Wyrusza na wyprawę po butikach, aby wybrać suknię ślubną. Wspólnie z Michałem oglądają propozycje tortów weselnych. W tym wszystkim jest jedna zadra - coraz bardziej uaktywnia się przyszła teściowa Patrycji. Jak wiemy nie do końca jej przychylna... Czy Patrycja w końcu to dostrzeże?

Inga, mimo swoich uczuciowych rozterek, ma zamiar wyjechać z Rafałem na wspólny wyjazd. Jednak nie jest do końca przekonana o słuszności swojej decyzji. Nie przyznaje się przyjaciółkom, że intensywnie myśli o Piotrze. Zresztą ten nie daje o sobie zapomnieć... Inga wciąż na niego wpada na placu zabaw i w szkole baletowej, do której uczęszczają ich córki. Na pytanie Piotra o plany weekendowe, Gruszewska nie zdradza, że wyjeżdża z Rafałem... Na odległość czuć kłopoty! Tym bardziej, że Inga w końcu zwierzy się Patrycji, że najzwyczajniej w świecie zakochała się w... Piotrze!

Anka, po ostatnich druzgocących ją jako matkę wiadomościach o życiu intymnym córki, postanawia ją śledzić. Sprawdza prawdomówność Julki. Okazuje się, że dziewczyna rzeczywiście poszła na zajęcia sportowe, w które powątpiewała Strzelecka. Anka obserwuje zajęcia. Aby nie było zbyt banalnie, okazuje się, że trenerem Julki jest... Krzysztof! Kolega Strzeleckiej z terapii dla alkoholików. Ucieszony jej widokiem, ponawia próbę umówienia się na kawę. Czy tym razem Anka mu ulegnie?

Emisja 22. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 25 kwietnia 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT. Powtórki serialu można oglądać w Polsacie w każdy piątek o 13:00 lub online, zawsze, gdy macie na to ochotę – na Ipla.tv.

Obejrzyj zwiastun tego odcinka!


Autor: AM

Zdjęcia: Serial Przyjaciółki / oficjalna strona

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również