szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Przyjaciółki, odcinek 24. Wiemy co wydarzy się w życiu głównych postaci!

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 24. Zdradzamy szczegóły scenariusza! Zobacz zwiastun tego, co będzie w kolejnym odcinku!

Kolejny, 24. odcinek serialu Przyjaciółki zobaczymy 9 maja 2013 o 21:00 na antenie Polsatu. W tym odcinku dowiemy się, czy dla miłości Inga będzie potrafiła rozstać się ze swoim dotychczasowym życiem i wyjechać z Piotrem za granicę? Czekają nas także kolejne zawirowania w małżeńskim życiu Anki. Czy ślepa do tej pory na zdrady męża Anka dostrzeże w końcu prawdę? I jak Zuza zamierza poradzić sobie z matką? Obejrzyj zwiastun tego odcinka!  

Tagi: darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska w przyjaciółkach, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, Małgorzata Socha, polsat, powtórki serialu przyjaciółki, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 24. Zdradzamy szczegóły scenariusza! Zobacz zwiastun tego, co będzie w kolejnym odcinku!

fot: Serial Przyjaciółki / oficjalna strona

Nowy odcinek serialu Przyjaciółki w Polsacie nie zawiedzie swoich fanów. W czwartek 9 maja 2013 o godz. 21:00 obejrzymy 24. odcinek, w którym widzowie utwierdzą się, że życie jest ciężkie. Serialowe bohaterki chyba utknęły na życiowym zakręcie... Odrobinę więcej szczegółów znajdziecie w zwiastunie tego odcinka!

Inga podekscytowana dzieli się swoim szczęściem z przyjaciółkami. Anka zdaje się nie podzielać tej radości i do związku Ingi z Piotrem podchodzi z nieskrywanym dystansem. Wszystkie zastanawiają się, czy Inga wyruszy za swoim ukochanym Piotrem, gdy ten przyjmie ofertę pracy za granicą. Do tego na horyzoncie pojawiają się problemy w pracy i konieczność przeprowadzki. Co jeszcze szykuje dla Ingi los, zobaczymy na pewno w kolejnych odcinkach!

Po wizycie Krzysztofa, Zuza dowiaduje się, że matka ma raka. Marczewska umawia się z onkologiem, aby porozmawiać o stanie zdrowia Stefy. Okazuje się, że trzeba natychmiast rozpocząć leczenie. Tylko wtedy jest szansa na poprawę stanu zdrowia Stefy. Ta jednak nie zgadza się na chemioterapię. Jeśli będzie niezmiennie tkwiła przy swoim, ma przed sobą zaledwie kilka miesięcy życia. Zuza kompletnie nie wie, co robić.

Anka próbuje zorganizować rodzinny weekend. Paweł za wszelką cenę stara się z tego wykręcić. Tłumaczy, że musi pojechać do pracy! A może powodem jest kolejny romans? Czyżby już rozglądał się za kolejnymi obiektami swoich pozamałżeńskich flirtów? Chyba tylko Anka naiwnie w to nie wierzy. A sytuacja staje się faktem - Paweł zawiózł swoją matkę na rehabilitację do gabinetu Michała. Czekając na nią zaczął podrywać Sylwię, recepcjonistkę. Jej delikatny, acz stanowczy opór tylko rozochocił podrywacza. Czy Paweł jednak postawi na swoim i... złapie króliczka?

U Patrycji z kolei trwają przygotowania do ślubu. Wydaje się, że powiało na chwilę pozorną nudą. Ale nic bardziej mylnego. Mocno zaangażowana przyszła teściowa potrafi wiele i na pewno pokaże na co ją stać. Tylko co na to wszystko cierpliwy Michał?

Emisja 24. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 9 maja 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT. Jeśli przegapicie ten odcinek, jego powtórkę możecie obejrzeć w Polsacie w każdy piątek o 13:00 lub online – na Ipla.tv.

Tymczasem obejrzyj zwiastun 24. odcinka.

Autor: AM

Zdjęcia: Serial Przyjaciółki / oficjalna strona

Publikacja: 08.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również