szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Serial PRZYJACIÓŁKI. Śledzimy losy tytułowych bohaterek! Zobacz co nowego w 17. odcinku!

Serial Przyjaciółki co tydzień przyciąga przed telewizory rzesze fanów. 21 marca 2013 o godzinie 21:00 na antenie Polsatu emisja kolejnego odcinka. W 17. odsłonie drugiego sezonu Przyjaciółek Anka wreszcie rozpoczyna terapię. A w życiu Zuzy pojawi się... nowy facet. Czy dzięki niemu zapomni o miłym Wojtku? Obejrzyj zwiastun tego odcinka.

Tagi: Anita Sokołowska, darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, polsat, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI. Śledzimy losy tytułowych bohaterek! Zobacz co nowego w 17. odcinku!

W korporacji Zuzy zostaje zatrudniony nowy i nieziemsko przystojny pracownik. Nowy facet dla Zuzy? Czy sprawi, że pani dyrektor uda się zapomnieć o Wojtku?

fot: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Koleje losów tytułowych Przyjaciółek są niezbadane. Na pewno zgodzicie się z tym oglądając 17. odcinek przygód czterech bohaterek. Jego emisja odbędzie się w czwartek 21 marca 2013 o godzinie 21:00 na antenie Polsatu. Tymczasem zobaczmy, czego możemy spodziewać.

Przypominamy, że w ostatnim odcinku, Anka (Magdalena Strużyńska) oznajmiła przyjaciółkom, iż zamierza rozpocząć terapię. I rzeczywiście tak robi. Psycholog wysyła ją na zajęcia grupowe. Na pierwszym mitingu Strzelecka uważnie przysłuchuje się wyznaniom innych uzależnionych. Zaczyna mieć wrażenie, że jest z zupełnie innej bajki a problem alkoholizmu jej nie dotyczy. Czy aby na pewno...? Do tego jeden z uczestników sesji, Krzysztof, jest nią wyraźnie zainteresowany. Anka nie do końca wie, co o tym wszystkim myśleć.

Tymczasem w firmie, w której pracuje Zuza (Anita Sokołowska), zostaje zatrudniony nowy dyrektor, Łukasz Grabowski. Oczywiście nowy facet oznacza nowe kłopoty. A może będzie dla Zuzy wybawieniem? W 17. odcinku układ Wojtek-Zuza przestaje już być śmieszny. Zabawa się skończyła, gdy Zuza zauważyła Wojtka całującego się z Moniką. Ten widok kompletnie ją rozbił. W ramach odwetu umawia się z nowym kolegą na drinka. Oddaje się tej znajomości, bo dobrze wie, że najlepszym rozwiązaniem na sercowe kłopoty jest kolejna miłość. Jednak czy Łukasz ma szansę rozkochać w sobie nieprzystępną panią dyrektor?

Jeśli chodzi o Patrycję (Joanna Liszowska) i Michała, to producenci serialu w ostatnim odcinku pozostawili nas w niepewności na cały tydzień. Wydaje się, że Michał i Tadek znaleźli recepcjonistkę do ich gabinetu rehabilitacyjnego. Matka Michała w tajemnicy przed synem proponuje Sylwii, że będzie jej dokładała do pensji. Nie ma jednak nic za darmo. Elżbieta w młodej dziewczynie upatruje idealne narzędzie do intrygi i poróżnienia Patrycji i Michała. Czy Sylwia przyjmie tę ofertę i tym samym pozwoli wciągnąć się w intrygę Elżbiety?

Emisja 17. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 21 marca 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT. Powtórki serialu można oglądać w Polsacie w każdy piątek o 13:00 lub o każdej porze dnia i nocy online – na Ipla.tv.
Autor: AM

Zdjęcia: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 20.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również