szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Emisja 18 odcinka w czwartek 28 marca 2013 o godzinie 21:00 w Polsacie.

Serial PRZYJACIÓŁKI. Zdradzamy, co nowego wydarzy się w 18. odcinku? Obejrzyj zwiastun tego odcinka!

Fani serialu Przyjaciółki zdają się żyć od odcinka do odcinka. Tym razem oczekujemy 18. odsłony perypetii tytułowych bohaterek. Emisja w czwartek 28 marca 2013 o godzinie 21:00 na antenie Polsatu. Tym najbardziej niecierpliwym zdradzamy, co nowego wydarzy się w Przyjaciółkach - Zuzę zobaczymy w akcji... I to nie byle jakiej. Inga znowu na fali nieporozumień z Andrzejem i Dorotą. A Anka umówi się na kawę z Krzysztofem. Ciekawe, co z tego wyjdzie... Obejrzyj zwiastun tego odcinka.

Tagi: Anita Sokołowska, darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, Małgorzata Socha, polsat, powtórki serialu przyjaciółki, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI. Zdradzamy, co nowego wydarzy się w 18. odcinku? Obejrzyj zwiastun tego odcinka!

fot: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Serial Przyjaciółki co tydzień odsłania przed nami wciąż nowe kabały z udziałem czterech koleżanek. 28 marca 2013 o godzinie 21:00 na Polsacie obejrzymy 18. odcinek. Zanim zasiądziemy przed telewizorami, w telegraficznym skrócie przedstawiamy główne wątki tego odcinka.

Andrzej na prośbę swoje córki Hani nocuje w mieszkaniu Ingi. Oczywiście nie trudno się domyślić, jak zareaguje na to Dorota. Z wściekłości nie pojawia się na urodzinach Hani. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Inga i Dorota spotykają się na basenie. Padają mocne słowa. Dochodzi do przepychanki obu pań i Dorota w ubraniu ląduje w basenie...

Z kolei Anka, wbrew własnym niechęciom, nie poddaje się w walce z alkoholizmem. Pojawia się na kolejnym mitingu grupy wsparcia. Anka po spotkaniu umawia się z Krzysztofem na kawę. W tym czasie opiekę nad dziećmi przejmuje Zuza... Oj, daleko jej do idealnej opiekunki:-) To trzeba zobaczyć! Jak sądzicie, poradzi sobie z małymi "potworkami"?

Prawdziwą próbę swojego związku przechodzą Patrycja i Michał. Starania o dziecko nabierają tempa. Patrycja rozpoczęła już terapię hormonalną. Jednak przyszła mama wyjątkowo źle ją znosi. Każdy temat o dzieciach wywołuje u niej łzy. W odcinku 18. spadło na nią, karkołomne, w jej sytuacji, zadanie - kupno prezentu dla nowo narodzonego synka siostry Michała. Z pozoru łatwe zadanie, dla Patrycji jest nie do zrealizowania. Podczas wybierania ubranek wpada w histerię i wybiega ze sklepu. Biegnie spotkać się z narzeczonym w gabinecie rehabilitacyjnym. Liczy, że uda jej się wykręcić z rodzinnego spotkania. Czy Michał wykaże się wyrozumiałością?

Jednak podobno w odcinku 18. naleśniki przebiły wszystko... Więcej nie zdradzimy! Odsyłamy przed telewizory. Emisja 18. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 28 marca 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Powtórki serialu można oglądać w Polsacie w każdy piątek o 13:00 lub o każdej porze dnia i nocy online – na Ipla.tv.

A oto zwiastun 18. odcinka Przyjaciółek:Autor: AM

Zdjęcia: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 27.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również