szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na wiosnę 2013: Prawo Agaty, Przyjaciółki, Anna German, Julia, Na krawędzi, Lekarze, Pierwsza miłość

SERIALE 2013! Jakie seriale dla kobiet przygotowała telewizja na sezon wiosna 2013?

Prawo Agaty, Przepis na życie, Lekarze, Julia 2, Przyjaciółki, Na krawędzi, Anna German... W sezonie wiosna 2013 telewizja rozpieszcza nas serialami z kobietami w rolach głównych! Dowiedz się, kiedy i o której emitowane są nasze ulubione polskie seriale!

Tagi: anna german, julia 2, Lekarze, Lekarze 2 sezon, lekarze drugi sezon, na krawędzi, pierwsza miłość, polskie seriale, prawo agaty, program telewizyjny, przyjaciółki, przyjaciółki polsat, seriale, seriale online, wiosna 2013

SERIALE 2013! Jakie seriale dla kobiet przygotowała telewizja na sezon wiosna 2013?

Leszek Lichota i Agnieszka Dygant w scenie serialu Prawo Agaty

fot: Prawo Agaty (oficjalny fanpage)

Prawo Agaty (sezon trzeci) TVN w każdy wtorek o godz. 21.30

W trzeciej edycji serialu pojawi się m.in. Magdalena Cielecka. Aktorka wcieli się w postać Danuty, prezenterki telewizyjnej, oskarżonej przez opiekunkę o znęcanie się nad dzieckiem. Okazuje się, że znana gwiazda przeglądała w internecie strony informujące w jaki sposób bić dziecko, by nie pozostawiać śladów. Wszystkie dowody świadczą o winie oskarżonej, czy Agata (Agnieszka Dygant) i mecenas Dębski (Leszek Lichota) będą potrafili udowodnić, że jest inaczej?

Co jeszcze przygotowały dla ciebie nowe odcinki serialu Prawo Agaty? >>

Więcej o serialu Prawo Agaty! >>


Przepis na życie
(sezon trzeci): TVN w każdą niedzielę o godz. 21.00

Ciekawostką związaną z nowymi odcinkami popularnego serialu jest fakt, iż do obsady dołączyła Urszula Grabowska. Poza tym zachęcająco może brzmieć wiadomośc, że zdjęcia Przepisu na życie kręcone były nie tylko w Warszawie, ale także w malowniczej Toskanii.

Jakie będą dalsze losy bohaterów granych przez Magdalenę Kumorek i Borysa Szyca? >>

Co Borys Szyc zdradził Jarosławowi Kuźniarowi na temat swojego bohatera z serialu Przepis na życie? >>


Lekarze
(sezon drugi): TVN w każdy poniedziałek o godz. 21.30

W drugim sezonie popularnego serialu medycznego scenarzyści przygotowali dla fanów filmu prawdziwą niespodziankę. Związek Alicji (Magdalena Różdżka) i Maksa (Paweł Małaszyński) będzie się rozwijał. Obydwoje podejmą decyzję o wspólnym zamieszkaniu, a Maks zada nawet to jedno, ważne pytanie... Niestety ich związek zostanie wystawiony na próbę, gdyż Maks wyjedzie do Somalii, by tam dołączyć do grupy lekarzy i pozna inną lekarkę - Polkę o imieniu Olga.

Przeczytaj więcej o nowych odcinkach serialu Lekarze! >>

Wybierz najseksowniejszego serialowego lekarza! >>

Julia 2 TVN Player w każdy poniedziałek o godz. 18.00

Julia 2 TVN Player w każdy poniedziałek o godz. 18.00 Julia 2 to kontynuacja telewizyjnego hitu emitowanego w 2012 roku na antenie stacji TVN o tytule JuliaJulia 2 to kontynuacja telewizyjnego hitu emitowanego w 2012 roku na antenie stacji TVN o tytule Julia. Dzięki drugiemu sezonowi fani będą mogli się dowiedzieć, co spotkało ich ulubionych bohaterów po zakończeniu emisji ostatniego odcinka. Ciekawostką dla widzów jest to, że serial ten będzie można oglądać wyłącznie online w usłudze TVN Player na stronie tvnplayer.pl.

Dowiedz się więcej o kontynuacji serialu Julia! >>


Przyjaciółki (sezon drugi) Polsat w każdy czwartek o godz. 21.00

Serialowa Anka po wypadku samochodowym trafia do szpitala. Jej stan jest ciężki. Zuza i Patrycja są zdruzgotane. Mają żal do Ingi. Oskarżają ją o romans z Pawłem i brak lojalności wobec Anki. Gruszewska zapewnia przyjaciółki o swojej niewinności, ale te jej nie wierzą. Czy uda jej się je przekonać?

Co nowego czeka bohaterki serialu Przyjaciółki w drugim sezonie? >>

Wybierz najlepszą stylizację aktorek znanych z serialu Przyjaciółki! >>


Na krawędzi (sezon pierwszy) Polsat w każdy czwartek o godz. 22.00

Serial Na krawędzi - wielką premierę wiosennej ramówki Telewizji POLSAT - wyreżyserował Maciej Dutkiewicz, scenarzysta kinowego hitu SybieriadaNa krawędzi to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska) - majętnej bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Rozpoczyna długo planowaną zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty bardzo ją skrzywdzili. Silna i niezależa Marta samotnie wychowuje córkę Annę, którą zagrała Maria Niklińska.

Dowiedz się więcej o serialu Na krawędzi! >>

Zobacz wywiady z aktorkami serialu >>


Pierwsza miłość Polsat od poniedziałku do piątku o godz. 18.00

Nowe odcinki Pierwszej miłości zaskoczą widzów zwrotem w relacji Marysi (Aneta Zając) i Szymona (Marcin Korcz). . Majka zmieni swój image i obierze nowy kierunek zawodowy. Po gorących ślubach Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktorii (Halszka Lehman) i Rysia (Mirosław Kotowicz) teraz Sabina (Urszula Dębska) i Igor (Rafał Mohr) zaczną przygotowywać się do tej uroczystości.

Co jeszcze przydarzy się bohaterom serialu Pierwsza miłość? >>


Anna German
TVP1 w każdy piątek o godz. 20.25

Produkcja TVP ukazuje burzliwą i dramatyczną historię życia polskiej piosenkarki, która zrobiła międzynarodową karierę w latach 60. i 70. Znała siedem języków, we wszystkich z nich potrafiła śpiewać. Występowała w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Portugalii, Włoszech, na Węgrzech, w Mongolii, NRD, RFN, CSRS, oraz ZSRR.

Przeczytaj więcej o serialu Anna German! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Prawo Agaty (oficjalny fanpage)

Publikacja: 28.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja Borysa Szyca i sesja zdjęciowa Małgorzaty Kożuchowskiej w TVN 3 marca 2013!
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja ...

W Co za tydzień prowadzący Olivier Janiak zabierze nas na otwarcie nowej restauracji Borysa Szyca, zda relację z planu Lekarzy i pokaże sesję zdjęciową Małgorzaty Kożuchowskiej w obiektywie znanego fotografa, Marcina Tyszki ...