szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepsze seriale, które warto obejrzeć

SERIALE: najlepsze seriale, które warto zobaczyć zanim staną się niemodne!

SERIALE, których nie znasz, a na pewno pokochasz! Zobacz obowiązkowe pozycje na swojej serialowej liście i zagłosuj na najlepszą fabułę i najciekawszych bohaterów! Seriale to idealny sposób na zabicie nudy i dostarczenie dużej dawki rozrywki. Glamki proponują ci najlepsze i najbardziej popularne seriale, które koniecznie musisz zobaczyć! A może masz już swój ulubiony? Zobacz, czy znajdziesz go na naszej liście ;)

Tagi: 90210, Breaking Bad, demony da vinci, dobre seriale dla kobiet, fajne seriale, girls, glee, gra o tron, Hannibal, Mad Men, najlepsze seriale, popularne seriale, seriale, seriale ktore warto obejrzec, seriale online

poprzedni
następny
SERIALE: najlepsze seriale, które warto zobaczyć zanim staną się niemodne!

Demony Da Vinci to nowy serial twórcy filmu: Batman: Mroczny rycerz powstaje, Davida S. Goyera. Serial opowiada o życiu młodego Leonarda Da Vinci i o tym, co mogło wydarzyć się we Florencji w okresie renesansu. Młody Leonardo to niezwykle zdolny artysta, wynalazca i niespokojny umysł, który ciągle podejmuje nowe wyzwania. Da Vinci w obronie swoich przekonań, ukochanej kobiety i rodzinnej Florencji nieraz znajdzie się w niebezpieczeństwie i zmierzy się z groźnymi przeciwnikami. Doskonałe efekty specjalne i porywająca fabuła, wciągają od pierwszej minuty! Demony Da Vinci w każdą sobotę o godz. 22:00 na Fox tv. Zobacz: DEMONY DA VINCI: gdzie oglądać odcinki serialu?

2
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 18.04.2013, Aktualizacja: