szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gdzie oglądać seriale w internecie?

SERIALE ONLINE. Gdzie w internecie obejrzeć najnowsze odcinki seriali online?

Seriale online to najlepszy sposób na nudę. Gdzie można oglądać seriale online? W jakich serwisach są seriale online? Gdzie można zobaczyć najnowsze odcinki seriali?

Tagi: gdzie oglądać seriale online, najnowsze seriale online, seriale, seriale online

SERIALE ONLINE. Gdzie w internecie obejrzeć najnowsze odcinki seriali online?

Seriale online to najlepszy sposób na nudę. Gdzie można oglądać seriale online? W jakich serwisach są seriale online? Gdzie można zobaczyć najnowsze odcinki seriali?

Jesteś ciekawa co wydarzy się w kolejnym odcinku twojego ulubionego serialu, a nie chcesz czekać całego tygodnia? Nic prostszego! Z pomocą przychodzą Ci seriale online. Jest to także idealny sposób na zabicie jesiennej nudy. Ale gdzie oglądać seriale online?

Dzięki serialom online nie musimy czekać całego tygodnia, czy też miesiąca, na kolejny odcinek przygód swoich ulubionych bohaterów! Już teraz masz możliwość zobaczenia ich online! Istnieją specjalne serwisy, które pomogą Ci w znalezieniu nowych odcinków zarówno zagranicznych jak i polskich seriali.

Polskie seriale

Najtrudniejsze do znalezienia są nasze rodzime seriale. Na szczęście, producenci zaczęli już myśleć nie tylko o użytkownikach teleodbiorników, ale także o korzystających z internetu.

TVN Player (www.tvnplayer.pl) ma w swojej ofercie nie tylko seriale produkowane przez stację TVN, ale także programy emitowane m.in. na TVN Style czy TVN Turbo. Dostępna jest duża ilość odcinków archiwalnych. Niestety, najnowsze odcinki produkcji pojawiają się tam z tygodniowym opóźnieniem.

Ipla (www.ipla.pl) jest to serwis skierowany dla fanów seriali produkcji telewizji Polsat oraz TVP. Ipla to interaktywna telewizja internetowa, za pomocą której obejrzymy nie tylko seriale, ale także wiadomości, programy muzyczne oraz mecze.

VOD Onet (www.vod.pl) to kolejny serwis, na którym znajdziemy tylko polskie produkcje. Są to głównie seriale, które możemy obejrzeć w Telewizji Polskiej.

Seriale zagraniczne

IITV (www.iitv.info) jeden z największych serwisów oferujących darmowe seriale zagraniczne. Strona daje możliwość oglądania zarówno nowych jak i archiwalnych nagrań w różnych wersjach: z lektorem, napisami bądź w oryginale. Jeden z najprężniej działających serwisów, aktualizujący codziennie swoje zasoby.

Seriale i Filmy (www.serialeifilmy.pl) to portal oferujący nie tylko zagraniczne seriale, ale także najnowsze produkcje filmowe!

Płatne serwisy

Najpopularniejszym płatnym serwisem filmowo-serialowym jest ZALUKAJ (www.zalukaj.tv). Oprócz niego, dużą popularnością cieszy się także Iplex (www.iplex.pl) czy też UPETIT (www.upetit.com). Płatności na tych serwisach zaczynają się już od 1 zł.

Autor: kobi

Publikacja: 30.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja Borysa Szyca i sesja zdjęciowa Małgorzaty Kożuchowskiej w TVN 3 marca 2013!
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja ...

W Co za tydzień prowadzący Olivier Janiak zabierze nas na otwarcie nowej restauracji Borysa Szyca, zda relację z planu Lekarzy i pokaże sesję zdjęciową Małgorzaty Kożuchowskiej w obiektywie znanego fotografa, Marcina Tyszki ...

Serial 90210 ma nowego aktora! Zagra w nim najstarszy syn Michaela Jacksona
Serial 90210 ma nowego aktora! Zagra ...

Michael Jackson przekazał sceniczny talent! Dzieci, które starał się chronić za wszelką cenę zaczynają karierę na własny rachunek. Po filmowym debiucie siostry Paris, najstarszy syn Jacksona, Prince zadebiutuje w ostatnim sezonie popularnego ...