szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pierwszy odcinek programu Śledzę Magdę Gessler

ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER: odcinek pierwszy - Gaumardżos w Warszawie

Śledzę Magdę Gessler to nowy program w polskim internecie. Jego autorem jest Bartek Cebeńko- młody pasjonat kuchni i gotowania. Chłopak jeździ po Polsce i sprawdza czym skończyła się Kuchenna Rewolucja Magdy Gessler. Zobacz pierwszy odcinek programu Śledzę Magdę Gessler.

Tagi: bartek cebeńko, Magda Gessler, nowy program o magdzie gessler, śledzę magdę gessler, śledzę magdę gessler 1 odcinek, śledzę magdę gessler odcinek 1, śledzę magdę gessler odcinek pierwszy, śledzę magdę gessler pierwszy odcinek

ŚLEDZĘ MAGDĘ GESSLER: odcinek pierwszy -  Gaumardżos w Warszawie

Pierwszy odcinek programu Śledzę Magdę Gessler

fot: Śledzę Magdę Gessler FB

Śledzę Magdę Gessler - odcinek pierwszy! Już jest nowy program w polskim internecie. Bartek Cebeńko sprawdza jak radzą sobie restauracje, które odmieniła Magda Gessler. Program można oglądać na kanale You Tube - zaprasza Bartek Cebeńko: Pierwszy odcinek z cyklu "Drogą Rewolucji - Śledzę Magdę Gessler". Sprawdzam restaurację Gaumardżos, w której rewolucja była udana. Tak przynajmniej pokazała telewizja i sama Gessler. Sprawdzam restaurację na własnej skórze i rozmawiam z jej właścicielką - pisze autor programu. Zobaczcie nową gwiazdę polskiego internetu!

Zobacz też: MAGDA GESSLER: śledzę Magdę Gessler - nowy program >>
Autor: ko

Zdjęcia: Śledzę Magdę Gessler FB

Publikacja: 21.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również