szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret zaśpiewa w Tańcu z Gwiazdami w Polsacie

TANIEC Z GWIAZDAMI 2014. Margaret gwiazdą odcinka. MARGARET w Tańcu z Gwiazdami!

Taniec z Gwiazdami w Polsacie wkracza w decydującą fazę. Program odwiedzają także muzyczne gwiazdy. W najbliższym odcinku wystąpi Margaret i wykona swój ostatni hit Wasted. Oprócz Margaret w programie pojawi się gwiazda Twoja Twarz Brzmi Znajomo Artur Chamski. Taniec z Gwiazdami w Polsacie jak zwykle w piątek o 20.00.

Tagi: DANCING WITH THE STARS, margaret, margaret polsat, margaret taniec z gwiazdami, margaret wasted, margaret występ w TzG, taniec z gwiazdami 2014

TANIEC Z GWIAZDAMI 2014. Margaret gwiazdą odcinka. MARGARET w Tańcu z Gwiazdami!

Margaret wystąpi w kolejnym odcinku Tańca z Gwiazdami w Polsacie

fot: Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami w Polsacie to jedno z najpopularniejszych show wiosennej ramówki. Powracający format pokonał konkurencje i Polsat może spać spokojnie, przynajmniej do wakacji. Oprócz tancerzy i gwiazd, wśród których pozostają wciąż na parkiecie m.in. Klaudia Halejcio, Joanna Moro i Dawid Kwiatkowski, w programie pojawiają się także gwiazdy muzyczne. W odcinku 25.04.2014 wystąpi Margaret, która wykona swój przebój Wasted.

Oprócz występu Margaret, szykuje się także niemała niespodzianka, bowiem program odwiedzi również Justin Biebier! Wprawdzie w osobie Artura Chamskiego, ale niewątpliwie ubarwi najnowszy odcinek. Chamski zostanie oczywiście ucharakteryzowany, podobnie jak w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Czy występy gwiazd zmiękczą choć odrobinę serca jurorów? Kto dostanie najwięcej głosów, a komu przyjdzie odpaść? Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami w Polsacie już 25.04.2014 o 20.00.

Zobacz teledysk Margaret Wasted:
Autor: KusyM

Zdjęcia: Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Publikacja: 25.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...