szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taniec z Gwiazdami 2014 w Polsacie

TANIEC Z GWIAZDAMI 2014. Zmiana pory emisji! Kiedy obejrzymy TANIEC Z GWIAZDAMI 2014?

Taniec z Gwiazdami 2014 w Polsacie w wiosennej ramówce. Uwaga, Taniec z Gwiazdami 2014 zobaczymy... w piątki. Jak ujawniła w rozmowie z magazynem Press Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, program będziemy oglądać w piątki o godzinie 20.00. Wygląda na to, że tym samym Taniec z Gwiazdami zastąpi Got To Dance - Tylko Taniec.

Tagi: taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami 2014 pora emisji, taniec z gwiazdami kiedy nowe odcinki, taniec z gwiazdami nowa edycja, taniec z gwiazdami prowadzący, taniec z gwiazdami w polsacie

Taniec z gwiazdami 2014

Taniec z gwiazdami w Polsacie

fot: BULLS

Taniec z Gwiazdami 2014 nie pojawi się w niedziele! Taniec z Gwiazdami 2014 wraz ze zmianą stacji, zmienia również porę emisji. Taniec z Gwiazdami 2014 zobaczymy w Polsacie w piątki o 20.00.

Datę emisji ujawniła w rozmowie w magazynem Press Nina Terentiew. Niestety stacja wciąż trzyma swoje atuty w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że program poprowadzą Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz, zaś na parkiecie pojawią się m.in. Aneta Zając i Rafał Brzozowski. Reszta nazwisk to na razie domysły. Wśród tancerzy pojawią się podobno Stefano Terrazino, Paulina Biernat i Jan Kliment. Mówi się również, że w jury zasiądzie Beata Tyszkiewicz i Michał Malitowski.

Przypomnijmy, że po wygaśnięciu licencji TVN do emisji Tańca z Gwiazdami, program przejął Polsat. Zatem sympatycy tańca już w wiosennej ramówce stacji mogą się znów spodziewać tanecznych emocji.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również