szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taniec z Gwiazdami w Polsacie - kto wygra?

TANIEC Z GWIAZDAMI: MORO kontra HALEJCIO. Dla kogo Kryształowa Kula?

Taniec z Gwiazdami w Polsacie na półmetku! Taniec z Gwiazdami wchodzi w decydującą fazę, toteż rywalizacja między uczestnikami zdecydowanie się zaostrza. Ostatni miłosny odcinek wzbudził nie lada emocje i domysły. Wśród głównych pretendentek do Kryształowej Kuli wymienia się Joannę Moro i Klaudię Halejcio. Kto wygra Taniec z Gwiazdami?

Tagi: klaudia halejcio, taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami joanna moro, taniec z gwiazdami polsat

TANIEC Z GWIAZDAMI: MORO kontra HALEJCIO. Dla kogo Kryształowa Kula?

Joanna Moro ma ogromne szanse na wygraną Tańca z Gwiazdami

fot: www.polsat.pl

Taniec z Gwiazdami wciąż jednym z najpopularniejszych show Polsatu. Rywalizacja w programie wchodzi w decydującą fazę, a zawodnicy robią wszystko, by wygrać. Specjaliści od tańca twierdzą, że największe szanse na zwycięstwo mają Joanna Moro i Klaudia Halejcio. Czy rzeczywiście?

Mając świeżo w pamięci poprzednie edycje, emitowane jeszcze w TVN, dobrze wiemy, że nic tak dobrze nie robi popularności, jak podgrzewanie plotek o romansie lub ostrej rywalizacji z koleżanką. Zdaje się, że walka między Moro, a Halejcio rozegra się nie tylko na parkiecie. Za kulisami show mówi się, że obie panie za sobą nie przepadają.

Dodatkowo, coraz częściej mówi się o nadmiernej bliskości Joanny Moro i jej partnera Rafała Maseraka. Ostatni odcinek show, w którym tematem przewodnim była miłość, dodatkowo dał pretekst do rozmaitych podejrzeń o taneczne romanse.

Kto zgarnie Krzyształową Kulę? Czy w Tańcu z Gwiazdami triumfować będzie Joanna Moro czy Klaudia Halejcio? Nie zapominajmy jednak, że na parkiecie wciąż pozostaje Jacek Rozenek i Dawid Kwiatkowski!

Autor: KusyM

Zdjęcia: www.polsat.pl

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...