szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taniec z Gwiazdami ponownie jesienią w Polsacie

TANIEC Z GWIAZDAMI w Polsacie: Będzie druga edycja TAŃCA z GWIAZDAMI!

Taniec z Gwiazdami w Polsacie wciąż na topie. Taniec z Gwiazdami powróci z drugą edycją w jesiennej ramówce Polsatu. Producenci już rozpoczęli poszukiwania gwiazd do występu w kolejnej edycji. Finał Dancing With The Stars. Tańca z Gwiazdami w Polsacie już 23 maja 2014.

Tagi: taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami 2, taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami nowa edycja, taniec z gwiazdami polsat

TANIEC Z GWIAZDAMI w Polsacie: Będzie druga edycja TAŃCA z GWIAZDAMI!

Taniec z Gwiazdami. Dancing With The Stars powróci w jesiennej ramówce Polsatu

fot: www.polsat.pl

Taniec z Gwiazdami w Polsacie będzie miał drugą edycję. Taniec z Gwiazdami, emitowany w piątkowe wieczory notuje wciąż wspaniałe wyniki oglądalności. Nie dziwi zatem decyzja o kontynuacji w jesiennej ramówce stacji. Trwają poszukiwania gwiazd do nowej edycji Tańca z Gwiazdami.

Według badań, show Polsatu ogląda co piątek blisko 4 miliony widzów, co daje stacji wspaniałą pozycję w stosunku do konkurencji w popularnym paśmie. Nic zatem dziwnego, że kierownictwo podjęło decyzję o produkcji drugiej edycji show. Rozpoczęły się już poszukiwania gwiazd. Jak mówi Nina Terentiew, wiceprezes Telewizji Polsat ds. programowych w wywiadzie dla serwisu Wirtualnemedia.pl: - Znajdą się bez trudu. Dwa lata przerwy w emisji to dla takiego programu cała wieczność.

Przypomnijmy, że wcześniej program miał kilkanaście edycji w konkurencyjnym TVN. W nowym show Polsatu wystąpili m.in. Joanna Moro, Klaudia Halejcio, Rafał Maserak, Piotr Gruszka i Aneta Zając. W jury zasiadły m.in. znane z poprzednich TVN-owskich edycji Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz, a skład uzupełnili panowie Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program prowadzą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska.

Finał obecnej edycji Tańca z Gwiazdami już 23 maja 2014. Wśród gwiazd, które mają szansę na zwycięstwo pozostają wciąż: Klaudia Halejcio, Piotr Gruszka, Aneta Zając, Joanna Moro i Dawid Kwiatkowski.

Autor: KusyM

Zdjęcia: www.polsat.pl

Publikacja: 28.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również