szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TEEN MOM POLAND: Co się działo w 2. odcinku?

TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. Co w 2. odcinku programu Teen Mom Poland?

Teen Mom Poland: Nastoletnie matki, odcinek 2. mogliśmy zobaczyć w niedzielę, 02.02.2014, na antenie MTV. Co się działo w 2. odcinku programu Teen Mom Poland? Zobacz relację na portalu Glamki.pl!

Tagi: TEEN MOM POLAND, TEEN MOM POLAND online, TEEN MOM POLAND RELACJA

TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. O czym jest program? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland!

fot: mtv.pl

Za nami 2. odcinek programu Teen Mom Poland: Nastoletnie matki. Co tym razem działo się w show?

Ewa chce iść do pracy i ze swoim ukochanym zaprowadziła synka do żłobka. Jednak jej mama nie godzi się na to. Stwierdziła, że ona nigdy jej nie oddała do żłobka i mimo że nie lubi dzieci, to się z nią użerała.

Zobacz też: TEEN MOM POLAND. Kim są bohaterki TEEN MOM POLAND: Nastoletnie Matki?

Iza wreszcie znalazła czas dla siebie, a jej chłopak zajął się dzieckiem. Wróciła też do szkoły fryzjerskiej. Udało jej się też znaleźć praktyki w salonie fryzjerskim.

Ada poszła do szkoły, a jej partner zajął się córką Julką. Ada marzy o tym, żeby skończyć szkołę. Nie chce, by córka kiedyś się jej wstydziła.

Marysia ma problemy w małżeństwie. Spotyka się z przyjaciółką, Natalią, żeby z nią omówić swoje problemy. Poza tym Natalia zabrała Marysię do wróżki. Nastoletnia matka chce się dowiedzieć, jaka przyszłość czeka jej związek.

Zobacz też: TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. Program będzie edukować czy szokować?

Ewa chce pracować jako opiekunka dla osób starszych. Poszła na rozmowę kwalifikacyjną, na której zaproponowano jej 70 zł za 12-godzinnę pracę lub 120 zł za 24-godzinną pracę. Ewa twierdzi, że ma doświadczenie w takiej pracy i uważa, że to praca, która daje satysfakcję. Widać, że Ewa radzi sobie w opiece nad starszymi osobami. Niestety, oferta finansowa nie za bardzo jej się spodobała, więc musi to przemyśleć

Ada spotyka się z mamą w szkole. Jej mama uczy się w tym samym miejscu, ale nie chce podchodzić do matury. Myśli o szkole policealnej.

Iza spotkała się ze swoim partnerem. Mówi jej, że musi wyjechać do pracy.  To nie podoba się Izie, ale dziewczyna skupia się na swoich praktykach.

Marysia u wróżki dowiedziała się, że będzie miała jeszcze drugie dziecko. Do tego wróżka powiedziała jej, że przez najbliższe 5 lat będzie z tym samym partnerem. I musi uważać na drugiego mężczyznę, który pojawił się w jej życiu.

Zobacz też: TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. O czym jest program? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland!

Autor: Kinga

Zdjęcia: mtv.pl

Publikacja: 02.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Co w 5. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 5. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland. Nastoletnie matki, odcinek 5. już za nami. Co tym razem wydarzyło się w życiu nastoletnich matek z programu Teen Mom Poland? Przeczytaj relację online Teen Mom Poland!

Co w 4. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 4. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland, odcinek 4. zobaczyliśmy w niedzielę, 16.02.2014. Co tym razem działo się w programie Teen Mom Poland. Nastoletnie matki? Co nowego wydarzyło się w życiu bohaterek? Zobacz relację ...