szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. Kiedy dziecko rodzi dziecko

TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. O czym jest program? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland!

Teen Mom Poland: Nastoletnie matki można oglądać w każdą niedziele na antenie MTV. O czym jest ten program? Kto w nim występuje? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland: Nastoletnie matki!

Tagi: TEEN MOM POLAND, TEEN MOM POLAND kiedy, TEEN MOM POLAND online, TEEN MOM POLAND RELACJA

TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. O czym jest program? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland!

fot: mtv.pl

W każdą niedzielę na antenie MTV można oglądać nowy program Teen Mom Poland: Nastoletnie matki. Występują w nim 4 dziewczyny: Iza, Ewa, Marysia i Ada.

Młode dziewczyny zostały matkami w nastoletnim wieku i zgodziły się, żeby kamery MTV śledziły ich codzienność. Dzięki temu każdy może zobaczyć, z czym muszą się zmagać nastoletnie matki. Często są to: brak akceptacji i wsparcia ze strony otoczenia, konflikty, kłótnie z ojcem dziecka, ciężka sytuacja materialna.

Zobacz też: TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. Gdzie i kiedy oglądać?

Kim są bohaterki Teen Mom Poland: Nastoletnie matki?

W programie Teen Mom Poland: Nastoletnie matki występuje 16-letnia Iza, która jest mamą 8-miesięcznej Nikoli. Dziewczyna mieszka z dzieckiem z rodzicami i walczy o pozwolenie na zawarcie związku małżeńskiego ze swoim chłopakiem, 20-letnim Tomkiem. W domu musi się zmagać z rodzinnymi konfliktami. Jej ojciec nie akceptuje jej chłopaka.

W programie można zobaczyć też 18-letnią Marysię, która ma 3-letniego synka Krzysia i męża Krzysztofa. Jej małżeństwo przechodzi kryzys, bo Marysia zakochała się w innym mężczyźnie!

Z kolei 17-letnia Ada wychowuje 8-miesięczną córkę Julkę i mieszka w domu samotnej matki w Łodzi. Dziewczyna nie dogadywała się ze swoim ojczymem i przez chwilę mieszkała u swojej babci. Teraz stara się o przyznanie mieszkania socjalnego.

Bohaterką programu jest też 18-letnia Ewa, mama 2-letniego Mikołaja. Chciałaby zamieszkać ze swoim chłopakiem, 19-letnim Kamilem. Niestety, ich rodzice uważają, że nie są gotowi na niezależność.

Autor: Kinga

Zdjęcia: mtv.pl

Publikacja: 28.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Co w 5. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 5. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland. Nastoletnie matki, odcinek 5. już za nami. Co tym razem wydarzyło się w życiu nastoletnich matek z programu Teen Mom Poland? Przeczytaj relację online Teen Mom Poland!

Co w 4. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 4. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland, odcinek 4. zobaczyliśmy w niedzielę, 16.02.2014. Co tym razem działo się w programie Teen Mom Poland. Nastoletnie matki? Co nowego wydarzyło się w życiu bohaterek? Zobacz relację ...