szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. Spodziewacie się taniej sensacji? Zawiedziecie się

TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. Program będzie edukować czy szokować?

Teen Mom Poland: Nastoletnie matki można oglądać w niedziele na antenie MTV. O czym jest program? Czy będzie szokować, tak jak amerykańska wersja, czy edukować? Dowiedz się wszystkiego o programie Teen Mom Poland: Nastoletnie matki.

Tagi: TEEN MOM POLAND, TEEN MOM POLAND online, TEEN MOM POLAND RELACJA

TEEN MOM POLAND: Gdzie i kiedy oglądać?

fot: mtv.pl

W każdą niedzielę na antenie MTV można oglądać nowe odcinki programu Teen Mom Poland: Nastoletnie matki. Program powstał na podstawie amerykańskiej wersji i według producenta, Jerzego Dzięgielewskiego, ma uczyć odpowiedzialności, która spada na młodego człowieka zbyt szybko.

Zobacz też: TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. O czym jest program? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland!

Podejrzewano jednak, że program Teen Mom Poland: Nastoletnie matki będzie przypominać owiany złą sławą Warsaw Shore. Ekipia z Warszawy lub będzie podobny do amerykańskiej wersji. Warto dodać, że w USA nastoletnie matki żyją na krawędzi: biorą narkotyki lub nagrywają sekstaśmy!

Po emisji pierwszego odcinka Teen Mom Poland: Nastoletnie matki okazuje się, że program nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionymi kontrowersyjnymi show. Nikt nie znajdzie w nim wulgarnych scen, żartów czy imprezowego życia. Za to pojawiają się liczne problemy, z którymi młode mamy muszą się zmierzyć każdego dnia. Co ciekawe, polska wersja programu została objęta patronatem Fundacji MaMa.

Zobacz też: TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. Gdzie i kiedy oglądać?

Czyżby więc rzeczywiście program Teen Mom Poland: Nastoletnie matki był programem edukacyjnym? Czy dopiero po kilku odcinkach odkryje przed widzami szokujące wątki?

Autor: Kinga

Zdjęcia: mtv.pl

Publikacja: 29.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Co w 5. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 5. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland. Nastoletnie matki, odcinek 5. już za nami. Co tym razem wydarzyło się w życiu nastoletnich matek z programu Teen Mom Poland? Przeczytaj relację online Teen Mom Poland!

Co w 4. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 4. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland, odcinek 4. zobaczyliśmy w niedzielę, 16.02.2014. Co tym razem działo się w programie Teen Mom Poland. Nastoletnie matki? Co nowego wydarzyło się w życiu bohaterek? Zobacz relację ...