szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Drugi odcinek Top Chef w Polsacie

TOP CHEF w POLSACIE. Drugi odcinek show 18.09.2013. Co się wydarzyło?

Top Chef, drugi odcinek programu w Polsacie. Drugi odcinek show 18.09.2013 jeszcze wyżej ustawił poprzeczkę uczestnikom. Jak oceniali jurorzy? Kto zaprezentował się najlepiej w drugim odcinku Top Chefa w Polsacie? Kto odpadł z programu?

Tagi: Top Chef, top chef 18.09.2013, top chef 18.09.2013 relacja, top chef 2013, top chef co się wydarzyło, top chef ewa wachowicz, top chef kto odpadł, top chef pierwszy odcinek, top chef wojciech amaro

TOP CHEF w POLSACIE. Drugi odcinek show 18.09.2013. Co się wydarzyło?

Jurorzy starali się zadbać o miłą atmosferę, ale walka w drugim odcinku i tak była ostra

fot: Materiały Prasowe

Top Chef, drugi odcinek 18.09.2013 w Polsacie! 14 uczestników, szefów kuchni, wykształconych kucharzy, ale także samouków i właścicieli restauracji przyjęło wyzwanie i dalej walczy o tytuł Top Chefa i 100 tys. złotych. kto wypadł najgorzej w drugim odcinku? Kto odpadł z Top Chefa w drugim odcinku?

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE: Przepisy z programu TOP CHEF. Gdzie znaleźć przepisy z kulinarnego show? >>

Pierwsze zadanie w drugim odcinku Top Chefa? Jak zwykle walka o immunitet czyli bezpieczeństwo pozostania w programie. Temat: wykałaczka! 30 minut na fingerfood, czyli potrawę, która zmieści się na wykałaczce! Walka rozpoczęła się już przy wybieraniu produktów. Jak tłumaczą uczestnicy: kto pierwszy ten lepszy. Największą popularnością cieszyły się krewetki. Zawodnicy zapomnieli o fair play i produktów nie dla wszystkich starczyło. Ponownie wyróżniał się Marcin Piotrowski, którego przekleństwa, niezbyt przypadają do gustu pozostałym uczestnikom.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE. Co się wydarzyło? Gdzie obejrzeć powtórki programu? >>

Jury mieli mnóstwo zastrzeżeń do właścicielki immunitetu sprzed tygodnia, Maliki, której przegrzebki nie zachwyciły. Nie wszyscy uczestnicy ukończyli zadanie. Pierwszy ogień póki co sprawia sporo trudności uczestnikom. Jury było mocno zawiedzione. - Wszystko weryfikuje talerz - skomentował Wojciech Amaro. - Bardzo źle zaplanowaliście robotę, trochę wstyd - dodała Ewa Wachowicz. Immunitet ostatecznie otrzymał Robert, którego jury doceniło za walkę i opanowanie. Najgorszy okazał się Sylwester Lis, który musiał walczyć w dogrywce o byt w programie.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE: Kim są uczestnicy kulinarnego show w Polsacie? >>

W drugiej rundzie, uczestnicy losowali noże. Za pomocą numerów wylosowanych noży, zawodnicy mieli prawo do wyboru mięsa w kolejności. Poszczególne porcje mięsa zostały przydzielone uczestnikom. Na przygotowanie mieli godzinę. Po drugiej konkurencji do dogrywki trafiła Malika, której kaczka na jeżynowym sosie nie spełniła standardów, które narzucili jurorzy. O pozostanie w programie powalczy również Paulina.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE: Wachowicz i Seeletso przy herbacie! >>

W dogrywce, szefowie kuchni dostali czarne pudełko z pięcioma składnikami. Z czterech, zawodnicy obowiązkowo musieli stworzyć danie. Na kreację potrawy, rywale mieli 30 minut.

Ostatecznie z programu odpadła Paulina, której carpaccio z ananasem okazało się najgorszą potrawą. W programie pozostali Sylwester i Malika.

Powtórka drugiego odcinka w serwisie Ipla.tv oraz w Polsacie w niedzielę, 22.09.2013 o 16.15. Kolejny, premierowy odcinek Top Chefa już we środę 25 września 2013 w Polsacie.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 18.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA i BEATA KOZIDRAK jurorkami w programie!
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA ...

Top Chef w Polsacie w wyjątkowej oprawie! Alicja Węgorzewska oraz Beata Kozidrak będą oceniać gotujących w 9. odcinku drugiej edycji show Polsatu. Wśród pań pojawi się także Maciej Dobrzyniecki i cała trójka ...

TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja programu TOP CHEF już w wiosennej ramówce POLSATU
TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja ...

Top Chef powraca w wiosennej ramówce Polsatu. Top Chef, czyli starcie kulinarnych tytanów ponownie będzie zadziwiać błyskotliwymi komentarzami, ale także doskonałymi recepturami na przygotowanie konkursowych dań. Jury pozostaje niezmienne, podobnie jak prowadzący ...

TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. Przedłużony termin zgłoszeń do TOP CHEFA!
TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. ...

Top Chef - druga edycja ruszy wiosną 2014. Termin zgłoszenia do Top Chefa został wydłużony! Chętni mogą zgłaszać się do talent show do 16 grudnia 2013 roku. Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać ...