szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Wachowicz uwielbia ekstremalne sporty

TOP CHEF w POLSACIE. EWA WACHOWICZ ma ekstremalne hobby! Co robi Ewa Wachowicz?

Ewa Wachowicz - Miss Polonia, rzeczniczka rządu, mistrzyni kuchni i jurorka programu Top Chef. Już 11 września 2013 startuje nowe kulinarne show Polsatu. Ewa Wachowicz będzie oceniać wyczyny szefów kuchni. Okazuje się, że Wachowicz ma ekstremalne hobby i lubi niebezpieczne wyprawy. Czy zajmuje się Ewa Wachowicz po pracy?

Tagi: ewa wachowicz top chef, Top Chef, top chef 11.09.2013, top chef 2013, top chef ewa wachowicz, top chef kiedy emisja, top chef kiedy oglądać, top chef w Polsacie

TOP CHEF w POLSACIE. EWA WACHOWICZ ma ekstremalne hobby! Co robi Ewa Wachowicz?

Ewa Wachowicz uwielbia górską wspinaczkę

fot: Materiały Prasowe

Ewa Wachowicz już od 11 września 2013 będzie oceniać polskich szefów kuchni w programie Top Chef. Oprócz tego, że świetnie zna się na kuchni, nieobce są jej niecodzienne, ekstremalne doznania. Co robi Ewa Wachowicz po godzinach?

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE. Kulinarne show startuje 11 września 2013 >>

Piękna, urocza, kulturalna i profesjonalnie przygotowana do telewizyjnych działań kuchennych. Taką Ewę Wachowicz znamy z ekranów telewizora. Okazuje się, że jurorka Top Chefa potrzebuje ogromnej ilości adrenaliny i uprawia ekstremalne sporty. Była Miss Polonia stanęła już na szczytach: Kilimandżaro i Mont Kenya, wspinała się również na Mont Blanc, a ostatnio pokonała najwyższą górę Kaukazu, Elbrus.

Zobacz także: EWA WACHOWICZ na planie programu Top Chef. Stylizacja Ewy Wachowicz. Ubierz się jak ona! >>

Wszystko przez kontuzję kręgosłupa, która uniemożliwiała ćwiczenia na siłowni (których zresztą Wachowicz nie lubi), a jednocześnie wymagała wysiłku fizycznego i dobrej kondycji. Wraz z trenerem, jurorka Top Chefa postanowiła spróbować swoich sił we wspinaczce. - Na nizinie jestem osobą publiczną, mogę też w każdej potrzebie liczyć na ludzi. W górach mierzę się sama ze sobą. Mimo przewodników i asekuracji, jestem zdana na własne siły. Gdy wiszę na ścianie, muszę skupić myśli wyłącznie na tym, jak zrobić następny krok, by od niej nie odpaść. Pełnia koncentracji. Ale przeżycie i satysfakcja po osiągnięciu celu są przeogromne - komentuje swoje wyczyny Ewa Wachowicz. Jak się przygotowuje do ciężkich wypraw? Robi pompki, biega oraz uprawia także ekstremalne narciarstwo!

Zobacz także: TOP CHEF: Wojciech Modest Amaro i Kurt Scheller w jury. Program poprowadzi Grzegorz Łapanowski >>

Zdarza się, że wykorzystuje na wyprawach swoje umiejętności kulinarne: - W czerwcu zdobyłam Elbrus w Kaukazie - 5642 m n.p.m. To była wyczerpująca wyprawa, bo na takiej wysokości brakuje tlenu, trudno oddychać i chodzić. A ja musiałam jeszcze gotować! Na szczęście, nie na samym szczycie, tylko w bazie, na wysokości 3800 m. Kucharka, która miała się tym zająć, nie dojechała i cała ekipa wyczekująco spojrzała na mnie - tłumaczy Wachowicz.

Zdaje się, że Ewa Wachowicz będzie specjalistką od ekstremalnych i podbramkowych momentów w programie Top Chef w Polsacie. Premiera już 11 września 2013, o 20.30.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 03.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA i BEATA KOZIDRAK jurorkami w programie!
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA ...

Top Chef w Polsacie w wyjątkowej oprawie! Alicja Węgorzewska oraz Beata Kozidrak będą oceniać gotujących w 9. odcinku drugiej edycji show Polsatu. Wśród pań pojawi się także Maciej Dobrzyniecki i cała trójka ...

TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja programu TOP CHEF już w wiosennej ramówce POLSATU
TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja ...

Top Chef powraca w wiosennej ramówce Polsatu. Top Chef, czyli starcie kulinarnych tytanów ponownie będzie zadziwiać błyskotliwymi komentarzami, ale także doskonałymi recepturami na przygotowanie konkursowych dań. Jury pozostaje niezmienne, podobnie jak prowadzący ...

TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. Przedłużony termin zgłoszeń do TOP CHEFA!
TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. ...

Top Chef - druga edycja ruszy wiosną 2014. Termin zgłoszenia do Top Chefa został wydłużony! Chętni mogą zgłaszać się do talent show do 16 grudnia 2013 roku. Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać ...