szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Uczestnicy Top Chefa w Polsacie

TOP CHEF w POLSACIE: Kim są uczestnicy kulinarnego show w Polsacie?

Top Chef w Polsacie zadebiutował 11 września 2013. Po raz pierwszy zobaczyliśmy 14 uczestników kulinarnego show Polsatu. W programie Top Chef, jury nie ocenia amatorów, tylko profesjonalnych szefów kuchni i właścicieli restauracji. Kim są zawodnicy Top Chefa? Czym się zajmują na co dzień?

Tagi: Top Chef, top chef 2013, top chef co się wydarzyło, top chef gdzie obejrzeć powtórkę, top chef kim są uczestnicy, top chef pierwszy odcinek, top chef powtórki, top chef relacja, top chef uczestnicy, top chef wojciech amaro

TOP CHEF w POLSACIE: Kim są uczestnicy kulinarnego show w Polsacie?

Program Top Chef prowadzi Grzegorz Łapanowski

fot: Materiały Prasowe

Top Chef wystartował. Słynne Spakuj noże i wyjedź usłyszała już Magda z Nowej Soli. Kto zaprezentuje się najlepiej, a kto odpadnie w następnym odcinku? Kim są uczestnicy programu Top Chef i gdzie pracują na co dzień?

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE. Co się wydarzyło? Gdzie obejrzeć powtórki programu? >>

W programie pozostało 13. uczestników. Jednym z najbardziej rozpoznawalnym po pierwszym odcinku stał się Marcin Piotrowski. Pewny siebie, trochę zarozumiały zawodnik jest na co dzień nauczycielem w szkole gastronomicznej w Warszawie. Jego rywalem w dogrywce był Bartosz Musiał kucharz z częstochowskiej restauracji Topollino.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE. Pierwszy odcinek show 11.09.2013. Co się wydarzyło? >>

W dalszej rywalizacji zobaczymy także Dariusza Kuźniaka, bezrobotnego szefa kuchni, którego specjalnością jest kuchnia fusion. Dobre oceny i immunitet po pierwszej konkurencji w premierowym odcinku otrzymała Ewa Malika Szyc-Juchnowicz, szefowa kuchni w swojej restauracji Malika w Gdyni.

Kto jeszcze powalczy o główną nagrodę 100 tys. złotych? Liliana Filipiak, szefowa kuchni w swojej restauracji Lili, Bartłomiej Krężel, szef kuchni w restauracji Prezzo w Głogowie, Robert Świątek szef kuchni w Pałacu Aleksandrów. Doskonałe, niecodzienne dania przygotował w pierwszym odcinku Martin Gimenez Castro z Piaseczna - szef kuchni w restauracji Hoża by Mondovino. Doskonale znany, zwłaszcza internautom, powinien być Piotr Ogiński. Jest Sous Chefem w restauracji śródziemnomorskiej Ego w Liverpoolu, ale także bloger kulinarny Kocham Gotować. Dobre wrażenie zrobiły na jurorach potrawy przygotowane przez skromnego Piora Ślusarza z Gdańska. Piotr jest szefem zmiany w sopockim hotelu Sheraton.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE: WOJCIECH MODEST AMARO. Kim jest przewodniczący jury TOP CHEFA? >>

W stawce pozostali także Sylwester Lis, szef kuchni w hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej, Sylwia Sztandera, szefowa kuchni w łódzkiej restauracji Strefa Smaków i Paulina Trygar - kucharka w Sieniawa Pałac Hotel.

Kolejny odcinek Top Chef, już w środę, 18 września, o godz. 20.35 w Polsacie!

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 13.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA i BEATA KOZIDRAK jurorkami w programie!
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA ...

Top Chef w Polsacie w wyjątkowej oprawie! Alicja Węgorzewska oraz Beata Kozidrak będą oceniać gotujących w 9. odcinku drugiej edycji show Polsatu. Wśród pań pojawi się także Maciej Dobrzyniecki i cała trójka ...

TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja programu TOP CHEF już w wiosennej ramówce POLSATU
TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja ...

Top Chef powraca w wiosennej ramówce Polsatu. Top Chef, czyli starcie kulinarnych tytanów ponownie będzie zadziwiać błyskotliwymi komentarzami, ale także doskonałymi recepturami na przygotowanie konkursowych dań. Jury pozostaje niezmienne, podobnie jak prowadzący ...

TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. Przedłużony termin zgłoszeń do TOP CHEFA!
TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. ...

Top Chef - druga edycja ruszy wiosną 2014. Termin zgłoszenia do Top Chefa został wydłużony! Chętni mogą zgłaszać się do talent show do 16 grudnia 2013 roku. Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać ...