szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowe kulinarne show w Polsacie

TOP CHEF w POLSACIE. Kulinarne show startuje 11 września 2013

Top Chef jesienią w Polsacie! Kulinarne show, w którym walczą zawodowi kucharze pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Kiedy pojawi się program? O której godzinie? Kiedy powtórki programu Top Chef?

Tagi: Top Chef, top chef kiedy emisja, top chef kiedy oglądać, top chef kto w jury, top chef o której, top chef polsat kiedy, top chef powtórki

TOP CHEF w POLSACIE. Kulinarne show startuje 11 września 2013

Top Chef obejrzymy jesienią 2013 w każdą środę o 20.30 w Polsacie

fot: Top Chef Facebook

Top Chef, nowy program kulinarny w Polsacie! Po raz pierwszy zobaczymy na ekranie zmagania zawodowych kucharzy. Kiedy premiera programu Top Chef? Kto będzie jurorem?

Top Chef to niezwykły pojedynek zawodowych kucharzy, mistrzów gotowania, szefów kuchni. Nie będzie miejsca na pomyłki, liczyć się będą umiejętności, talent, ale także organizacja, skłonność do eksperymentów i spryt.

Rywalizację w polsatowskiej kuchni oceniać będą jurorzy: Ewa Wachowicz, Maciej Nowak, Joseph Seelesto. Przewodniczącym jury będzie Wojciech Modest Amaro - szef kuchni i zdobywca pierwszej w Polsce gwiazdki Michelin.

W kulinarnym show zobaczymy 14 - stkę zawodowych kucharzy. Jak podkreślają jurorzy, gotowanie to tylko jeden z elementów jaki będą oceniać. Wezmą również pod uwagę umiejętność organizacji, zarządzania i panowania nad całością przygotowań. Niewykluczone, że decydować będzie również nutka nieuchwytnego dla innych artyzmu w przygotowaniu poszczególnych potraw. Być może to właśnie zdecyduje o wyborze Top Chefa.

Premierowy odcinek programu Top Chef zobaczymy w Polsacie w środę 11 września 2013 o 20.30. Kolejne odcinki pojawiać się będą co tydzień, we środy o stałej porze. Powtórki będzie można obejrzeć w serwisie Ipla.tv.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Top Chef Facebook

Publikacja: 29.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA i BEATA KOZIDRAK jurorkami w programie!
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA ...

Top Chef w Polsacie w wyjątkowej oprawie! Alicja Węgorzewska oraz Beata Kozidrak będą oceniać gotujących w 9. odcinku drugiej edycji show Polsatu. Wśród pań pojawi się także Maciej Dobrzyniecki i cała trójka ...

TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja programu TOP CHEF już w wiosennej ramówce POLSATU
TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja ...

Top Chef powraca w wiosennej ramówce Polsatu. Top Chef, czyli starcie kulinarnych tytanów ponownie będzie zadziwiać błyskotliwymi komentarzami, ale także doskonałymi recepturami na przygotowanie konkursowych dań. Jury pozostaje niezmienne, podobnie jak prowadzący ...

TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. Przedłużony termin zgłoszeń do TOP CHEFA!
TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. ...

Top Chef - druga edycja ruszy wiosną 2014. Termin zgłoszenia do Top Chefa został wydłużony! Chętni mogą zgłaszać się do talent show do 16 grudnia 2013 roku. Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać ...