szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera programu Top Chef w Polsacie

TOP CHEF w POLSACIE. Pierwszy odcinek show 11.09.2013. Co się wydarzyło?

Top Chef zadebiutował w Polsacie. Pierwszy odcinek show 11.09.2013 obfitował w mnóstwo emocji. Jak oceniali jurorzy? Kto zaprezentował się najlepiej w pierwszym odcinku Top Chefa w Polsacie? Kto odpadł z programu?

Tagi: Top Chef, top chef 11.09.2013, top chef 11.09.2013 relacja, top chef 2013, top chef co się wydarzyło, top chef ewa wachowicz, top chef pierwszy odcinek, top chef wojciech amaro

TOP CHEF w POLSACIE. Pierwszy odcinek show 11.09.2013. Co się wydarzyło?

Jurorzy od początku jasno przedstawili swoje wymagania

fot: Materiały Prasowe

Top Chef rozpoczęty! 14 śmiałków, szefów kuchni, wykształconych kucharzy, ale także samouków stanęło do walki o tytuł Top Chefa i 100 tys. złotych. Zasady są jasne, kto sobie nie poradzi, odpada z programu.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE. Co się wydarzyło? Gdzie obejrzeć powtórki programu? >>

Szefem jury jest Wojciech Amaro, właściciel jedynej gwiazdki Michelin w Polsce. Całe jury wzbudziło u uczestników szacunek i respekt. Pierwsza konkurencja: Pierwszy Ogień i zadanie: przyrządzenie sandacza. Na początku szefowie kuchni dostali do degustacji rybę przyrządzoną przez Wojciecha Amaro.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE: WOJCIECH MODEST AMARO. Kim jest przewodniczący jury TOP CHEFA? >>

W pierwszej konkurencji, uczestnik, który wypadnie najlepiej, zyska immunitet i na pewno nie odpadnie z programu. Autor najgorszych potraw, powalczą w dogrywce o pozostaniu w programie. Na wykonanie, zawodnicy mieli 45 minut. Od początku dało się wyczuć ogromną nerwowość i stres uczestników. Mimo to, niektórzy starali się sobie pomagać. Były też pierwsze rany cięte, na szczęście niegroźne. Jury nie było zadowolone, podkreślali, że niewiele potraw zasługiwało na pochwałę. Immunitet otrzymała Ewa Malika Szyc-Juchnowicz, która zrobiła najlepszą smakowo potrawę. Najgorszą potrawę zrobił Marcin i to on powalczy o pozostanie w programie. Werdykt nie spodobał się niektórym uczestnikom.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE. JOSEPH SEELETSO. Kim jest juror programu TOP CHEF >>

W drugiej rundzie, uczestnicy mieli ugotować swoje popisowe danie. Czas: półtorej godziny. Dwie kolejne osoby, które spiszą się najsłabiej, trafią do dogrywki. Oprócz jury, dania oceniali sobie nawzajem sami zawodnicy! W większości, oceny były bardzo pozytywne. Jak zatem wyłonić zawodników do dogrywki? Oprócz Marcina w dogrywce znaleźli się Magda oraz Bartosz i cała trójka stanęła do walki o pozostanie w programie. Najlepszym w tej konkurencji okazał się Piotr, którego królik oczarował jurorów.

Zobacz także: TOP CHEF w POLSACIE. EWA WACHOWICZ ma ekstremalne hobby! Co robi Ewa Wachowicz? >>

W dogrywce, szefowie kuchni mieli za zadanie przygotować danie z narzuconych składników. Zawodnicy mieli okazję wymienić jeden niechciany składnik na inny. Na stworzenie potrawy, rywale mieli 30 minut.

Ostatecznie z programu odpadła Magda, której antrykot po polsku został skrytykowany przez jury. W programie pozostali Marcin i Bartosz.

Kolejny odcinek Top Chefa już we środę 18 września 2013 w Polsacie.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 11.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA i BEATA KOZIDRAK jurorkami w programie!
TOP CHEF w POLSACIE: Alicja WĘGRORZEWSKA ...

Top Chef w Polsacie w wyjątkowej oprawie! Alicja Węgorzewska oraz Beata Kozidrak będą oceniać gotujących w 9. odcinku drugiej edycji show Polsatu. Wśród pań pojawi się także Maciej Dobrzyniecki i cała trójka ...

TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja programu TOP CHEF już w wiosennej ramówce POLSATU
TOP CHEF w POLSACIE. Druga edycja ...

Top Chef powraca w wiosennej ramówce Polsatu. Top Chef, czyli starcie kulinarnych tytanów ponownie będzie zadziwiać błyskotliwymi komentarzami, ale także doskonałymi recepturami na przygotowanie konkursowych dań. Jury pozostaje niezmienne, podobnie jak prowadzący ...

TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. Przedłużony termin zgłoszeń do TOP CHEFA!
TOP CHEF w POLSACIE: Druga edycja. ...

Top Chef - druga edycja ruszy wiosną 2014. Termin zgłoszenia do Top Chefa został wydłużony! Chętni mogą zgłaszać się do talent show do 16 grudnia 2013 roku. Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać ...