szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz kto w 11 odcinku Top Model 3 pożegnał się z programem!

TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?

W kolejnym odcinku TOP MODEL 3, emitowanym 15 maja 2013 odpadła kolejna uczestniczka. W odcinku 11. modelki musiały wziąć udział w pokazie na Dworcu Centralnym. Ich drugim zadaniem była sesja zdjęciowa, podczas której pozowały do zdjęć wraz ze swoimi mami. Chcesz wiedzieć, co wydarzyło się w kolejnym odcinku Top Model 3? Która z dziewczyn odpadła z programu?

Tagi: anna cybulska, top model, top model 15 maja 2013, top model 15.05.2013, top model 3, top model 3 15 maja 2013, top model 3 anna cybulska, top model 3 odcinek 11, top model 8 maja kto odpadł, top model odcinek 15 maja 2013

Top Model 3

TOP MODEL 3 odcinek 10. (8 maja 2013)

fot: Top Model Facebook - oficjalny fanpage

W 11. odcinku Top Model 3 z 15 maja 2013 w Domu Modelek zostało już tylko 7 dziewczyn: Anna Cybulska, Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Justyna Pawlicka, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko. Tym razem z programem pożegnała się modelka, która najgorzej poradziła sobie z zadaniami. Chcesz wiedzieć, kto przeszedł do następnego etapu? Przeczytaj naszą relację.

Pokaz na Dworcu Centralnym

W Domu Modelek dziewczyny przywitali Anna Jurgaś i Michał Piróg. Pierwszym zadaniem modelek był pokaz... na Dworcu Centralnym w Warszawie. Dziewczyny ubrane w stroje zaprojektowane przez samego Johna Galliano nie zmieściły się do samochodu, w związku z czym  pojechały miejskim autobusem. ;) Dopiero na miejscu okazało się, że zadaniem modelek będzie zwrócenie uwagi przechodniów i zdobycie jak największej ilości punktów. Tym razem to właśnie pasażerowie, a nie członkowie jury, głosowali na modelki. Niektóre z dziewczyn bawiły się świetnie, inne narzekały na zimno i nieodpowiedni strój. Najbardziej niezadowolona była Marcela. Zwycięsko wyszła z tego zadania Justyna. Mała różnica głosów między nią a Renatą sprawiła, że obie otrzymały nagrodę, którą były zdjęcia do portfolio przygotowane w agencji D'Vision.

Warsztaty taneczne z Michałem Pirógiem

Zadanie na Dworcu Centralnym pokazało, że dziewczyny nie mają świadomości własnego ciała. Właśnie dlatego kolejnym zadaniem były warsztaty taneczne z profesjonalnymi tancerzami: Asią Zwierzyńską, Michałem Maciejewskim i Kacprem Matuszewskim Smu. Asia Zwierzyńska pokazała dziewczynom podstawy salsy. Z tancerką modelki uczyły się kobiecości. Michał Maciejewski pokazał dziewczynom, jak wyrażać emocję poprzez taniec i ruch. Z kolei Kacper Smu, uczył je tańca zwanego cramp, który miał oczyścić duszę i pokazać im jak twarde są w swojej skórze.

Nagrodą za najlepiej wykonane zadanie był Voucher na kurs tańca z jedną z finalistek You Can Dance. Voucher wygrała oczywiście Justyna, która po raz kolejny perfekcyjnie wcieliła się w rolę, narzuconą przez zadanie.

Ostatnią lekcję tańca przeprowadził z dziewczynami Michał Piróg. Tancerz chciał pokazać modelkom, jak ważny w tańcu jest dotyk. Każda z dziewczyn miała dotknąć to miejsce na swoim ciele, które najbardziej lubi. Podczas tego zadania na jaw wyszły kompleksy Zuzy, która załamała się i zaczęła płakać. Mimo to Michał Piróg postanowił nagrodzić ją za przełamanie się. Nagrodą był wyjazd do Izraela.

Sesja zdjęciowa Matki i córki z Marleną Bielińską

Ostatnim zadaniem dziewczyn była sesja zdjęciowa, podczas której dziewczyny miały pozować z... własnymi mami. Po serdecznych powitaniach, morzu łez i rozdaniu prezentów na Dzień Matki, wszystkie dziewczyny przystąpiły do pracy. Każda z modelek pozowała do zdjęć ze swoją mamą. Renata, której mama odeszła wiele lat temu, zostawiając cztery córki pod opieką ojca, w sesji wystąpiła z jedną ze swoich sióstr. Jak jury oceniło starania dziewczyn w tym tygodniu?

Ocena jury: kto odpadł z programu Top Model 3?

W finale odcinka Joanna Krupa przywitała dziewczyny zdaniem, że rywalizacja nabiera tempa. Oprócz przewodniczącej w jury zasiedli dziś Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i redaktor naczelna magazynu Glmour Anna Jurgaś.

Zuzanna zebrała wiele pochwał za zdjęcie, na którym pozowała ze swoją mamą. Marcin nie był jednak zadowolony ze zdjęć Marceli. Katarzyna stwierdziła, że czuje się rozczarowana zdjęciem Klaudii. Tyszka dodał, że modelka z pewnością nie poradzi sobie podczas Fashion Weeku. Jury doceniło to, że dla Renaty sesja ta była bardzo trudna. Zdania co do tego, czy nadaje się na Fashion Week były podzielone. Anię Katarzyna oceniła jako modelkę dwóch pokazów. Marcin niestety potwierdził jej zdanie.

Anna Jurgaś oceniła, że Justyna jest bardzo fotogeniczna, co potwierdził także Marcin Tyszka. Fotograf po raz kolejny wyraził swoje obawy odnośnie do występu modelki podczas Fashion Weeku. Zdjęcie Justyny spodobało się też redaktor naczelnej magazynu Claudia, która postanowiła wydrukować je w następnym numerze, z okazji Dnia Matki.

Zobacz także: Justyna Pawlicka z TOP MODEL już szaleje na imprezach >>

Tamara nie wypadła najlepiej na sesji, jednak Katarzyna oceniła, że ma potencjał zdjęciowy i wybiegowy. Czy jury da jej kolejną szansę?

Tamara, Renata, Marcela i Justyna jako pierwsze otrzymały od Joanny Krupy zdjęcia.

W finałowej trójce pozostały Zuza, Klaudia i Ania. Z programu odpadła Anna Cybulska.

Na Fashion Week do Indii pojadą Tamara, Renata, Marcela, Zuza, Klaudia i Justyna.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Top Model Facebook - oficjalny fanpage

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie gwiazdy bawiły się na afterparty!
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie ...

Finał Top Model 3 wygrała Zuzanna Kołodziejczyk. Modelka wraz z jurorami oraz innymi uczestniczkami programu bawiła się na hucznym afterparty Top Model. Sprawdź kto jeszcze pojawił się na tej imprezie!

TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?
TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a ...

22 maja 2013 mogliśmy zobaczyć półfinałowy odcinek Top Model 3. O miejsce w finale walczyć będą Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Justyna Pawlicka, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko. Która z dziewczyn ...

ANJA RUBIK o uczestniczkach TOP MODEL 3! Komu kibicuje top modelka?
ANJA RUBIK o uczestniczkach TOP MODEL ...

Anja Rubik po raz kolejny została zaproszona do programu Top Model. W trzeciej edycji top modelka została poproszona o ocenę uczestniczek, pod kątem castingu i sesji zdjęciowej. Chcesz wiedzieć, jak najsławniejsza polska ...