szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto pożegnał się z programem Top Model, a kto przeszedł do finału?

TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?

22 maja 2013 mogliśmy zobaczyć półfinałowy odcinek Top Model 3. O miejsce w finale walczyć będą Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Justyna Pawlicka, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko. Która z dziewczyn dostanie się do finału? Kto dziś pożegna się z programem? Przeczytajcie naszą relację!

Tagi: justyna pwalicka, top model, top model 22 maja 2013, top model 22 maja kto odpadł, top model 22.05.2013, top model 3, top model 3 22 maja 2013, top model 3 justyna pawlicka, top model 3 odcinek 11, top model odcinek 22 maja 2013

TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do finału?

Jak dziewczyny poradziły sobie w Indiach?

fot: facebook.com/TopModel.ZostanModelkaTVN

Finałowa szóstka modelek z trzeciej edycji Top Model przyleciała do Indii. Czekają tu na nich cztery zadania: nauka wiązania sari, castingi u najlepszych projektantów, ekstremalny wyścig po Bombaju i sesja zdjęciowa do indyjskiego Vogue. Która z dziewczyn poradzi sobie najlepiej? Przeczytaj naszą relację, a dowiesz się kto przeszedł do kolejnego etapu Top Model 3.

Zadanie pierwsze: nauka wiązania sari

Półfinałowy odcinek Top Model 3 nakręcony został w Bombaju w Indiach. Dziewczyny zostały przywitane wieńcami z kwiatów. Mimo że modelki poczuły się jak na wakacjach to odpoczynek nie był im pisany. Walka o finał właśnie się rozpoczęła. Pierwszym zadaniem dziewczyn było wiązanie sari, czyli tradycyjnej indyjskiej chusty. Po krótkim szkoleniu dziewczyny zostały poproszone o samodzielne ubranie się.

Jury, w składzie Michał Piróg, indyjski stylista i Katarzyna Sokołowska, oceniało starania modelek. Klaudia została pochwalona za poprawnie wykonane zadanie. Niestety Zuza zakryła strojem swoje największe atuty. Profesjonalny indyjski stylista stwierdził, że Renata musi jeszcze poćwiczyć. Marceli niestety nie udało się poprawnie wykonać wiązania w talii. Z kolei Tamara zrozumiała koncepcję i wykonała zadanie perfekcyjnie. Justyna tylko rozbawiła jury swoim kolorowym strojem. W konkurencji tej zwyciężyła Tamara, która w nagrodę otrzymała sari.

Zadanie drugie: wyścig z czasem i casting do Lacme Fashion Week

Kolejnym zadaniem dziewczyn było wzięcie udziału w 4 castingach u czołowych hinduskich projektantów mody. Dziewczyny miały tylko 5 godzin na dotarcie na wszystkie castingi. Po tym czasie projektanci zamkną swoje atelier. Żeby ułatwić modelkom zadanie Michał Piróg podarował im... mapy. W najbardziej zatłoczonym mieście na świecie dziewczyny miały wiele problemów, nie tyle z odnalezieniem celu wyprawy, ile z dotarciem na czas. Marcela i Justyna pierwsze zjawiły się na castingu u projektantki Asmity Marwy. Zuza i Klaudia jako drugie trafiły na casting do Masaby. Z kolei Renata i Tamara trafiły do Narendra Kumara. Ostatnimi projektantami, którzy oceniali dziewczyny byli projektanci kostiumów kąpielowych Shivann and Naresh. Mimo że po drodze dziewczyny miały sporo problemów, ostatecznie każdej z nich udało się zaliczyć wszystkie trzy castingi w ciągu 5 godzin.

Wyniki castingów były następujące: Renata pójdzie w pokazie Shivann and Naresh, Tamara u Masaby, Marcela u Asmity i Shivanna and Naresha, Klaudia również pójdzie w pokazie Shivanna and Naresha. Niestety Justyna i Zuza nie zakwalifikowały się do żadnych pokazów. Ich ostatnią szansą był Narendra Kumar, który poprosił o ponowne spotkanie z dziewczynami. To Marcela, Tamara i Zuza wezmą udział w jego pokazie.

Zadanie trzecie: sesja do internetowego wydania Vogue

Podczas sesji zdjęciowej dziewczyny zostały wystylizowane na hinduskie kobiety. Jak modelki poradziły sobie z pozowaniem w tym ciężkim stroju? Tamara niezbyt dobrze potrafiła zaprezentować piękną suknię. Jak sama się tłumaczyła, jej walka z sukienką była spowodowana wysoką temperaturą. Klaudia miała problemy z otworzeniem się. Z kolei Justyna podczas sesji dawała z siebie wszystko. Marcela czuła się fantastycznie w swoim stroju, jednak nie potrafiła zbyt dynamicznie pozować do zdjęć. Renata doskonale współpracowała z fotografem. Zuza z kolei ciągle skupiała się na swojej twarzy. Niepotrzebnie też przejęła się swoimi kompleksami. Michał po raz kolejny pomógł jej odnaleźć się w tej ciężkiej sytuacji.

Wyniki sesji i oceny jury

W pierwszym półfinale gościem specjalnym odcinka był indyjski projektant Narendra Kumar. Oceny jury jak zwykle nie były zbyt łagodne. Katarzyna stwierdziła, że Tamara walczyła z kostiumem (..) i zabrakło jej ekspresji. Renata została zapytana czy chciałaby zagrać w Bollywood. Zarówno Marcin, jak i Dawid oraz Narendra, stwierdzili że modelka jest zbyt nieśmiała, przerażona i nie widać po niej woli walki. Klaudia nie wyglądała na zdjęciu zbyt zgrabnie. Podobnie, jak Tamara, wydawała się być bardzo wystraszona. Justyna źle się ubrała na półfinał i niezbyt dobrze wyszła na zdjęciu. Zwyciężczynią tej sesji okazała się Zuza. To jej zdjęcie Narendra Kumar wskazał, jako najlepsze. Zdjęcie Marceli nie spodobało się jedynie Marcinowi Tyszce. Kasia pochwaliła jej ambitną pracę przed obiektywem.

Jako pierwsze do kolejnego etapu przeszły Marcela, Tamara i Renata.

O wejście do finału walczyły Klaudia i Justyna.

Z Top Model 3 odpadła Justyna Pawlicka.

O finał Top Model 3 walczyć będą Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/TopModel.ZostanModelkaTVN

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie gwiazdy bawiły się na afterparty!
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie ...

Finał Top Model 3 wygrała Zuzanna Kołodziejczyk. Modelka wraz z jurorami oraz innymi uczestniczkami programu bawiła się na hucznym afterparty Top Model. Sprawdź kto jeszcze pojawił się na tej imprezie!

TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?
TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a ...

W kolejnym odcinku TOP MODEL 3, emitowanym 15 maja 2013 odpadła kolejna uczestniczka. W odcinku 11. modelki musiały wziąć udział w pokazie na Dworcu Centralnym. Ich drugim zadaniem była sesja zdjęciowa, podczas ...

ANJA RUBIK o uczestniczkach TOP MODEL 3! Komu kibicuje top modelka?
ANJA RUBIK o uczestniczkach TOP MODEL ...

Anja Rubik po raz kolejny została zaproszona do programu Top Model. W trzeciej edycji top modelka została poproszona o ocenę uczestniczek, pod kątem castingu i sesji zdjęciowej. Chcesz wiedzieć, jak najsławniejsza polska ...