szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TOP MODEL 3 29 maja. Kto odpadł a kto przeszedł do finału?

TOP MODEL 3 29 maja. Kto odpadł a kto przeszedł do finału?

13 odcinek Top Model 3 (29. maja 2013). Kto przeszedł do finału? Przed nami druga część rywalizacji w Indiach. O miejsce w finale walczy pięć uczestniczek: Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko. Która z nich odpadnie w ostatnim odcinku przed finałem? Oto relacja na żywo z półfinału Top Model 3!

Tagi: top model, top model 29 maja 2013, top model 29.05.2013, top model 3, top model 3 finał, top model 3 kto w finale

TOP MODEL 3 kwietnia 2013. Ksenia Chlebicka odpadła z programu

Top Model 3 odcinek 5: uczestniczki przechodzą metamorfozę pod okiem fryzjerów i makijażystów

fot: facebook - oficjalny funpage Top Model

Już dziś drugi półfinał TOP MODEL 3 (29. maja 2013). Przypomnijmy: w ostatnim odcinku programu dziewczyny wyjechały do Bombaju, gdzie wzięły udział w sesji do indyjskiego Vogue'a. Według jurorów najgorzej na zdjęciach wypadła Justyna Pawlicka i to ona musiała pożegnać się z programem. Tym samym w kolejnym etapie rywalizacji zobaczymy już tylko pięć uczestniczek: Zuzannę Kołodziejczyk, Renatę Kurczab, Marcelę Leszczak, Klaudię Strzyżewską i Tamarę Subbotko.

Dziewczyny wzięły także udział w castingach do trwającego wówczas Lakme Fashion Week. Wiemy już, że największe wrażenie na indyjskich projektantach zrobiła Marcela, którą zaangażowano do dwóch pokazów. Innym dziewczynom również udało się wystąpić na wybiegu. W Lakme Fashion Week nie wzięła udziału tylko Justyna. Relacje z ich starań podczas Lakme Fashion Week zobaczymy w dzisiejszym odcinku.

Oto relacja na żywo z półfinału Top Model 3 29. maja 2013!

Dziewczyny biorą udział w Lakme Fashion Week

Dziewczyny mają przed sobą ciężki dzień - wezmą udział w pokazach Lakme Fashion Week. Marcela jako jedyna pojawi się na dwóch pokazach - Asmity Marvy, Narendry Kumar i Shivan & Narresh. Niestety zadanie zaczęło ją przerastać już na etapie prób. Modelka miała bardzo mało czasu na przygotowania, a przez słabą znajomość angielskiego, trudno jej było zrozumień polecenia reżyserki pokazu. W pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu - Marcela rozpłakała się. Na szczęście z pomocą przyszedł Michał Piróg, który przejął rolę tłumacza. Marcela poradziła sobie na pokazie znakomicie. Od razu jednak musiała pędzić na drugi pokaz. Tym razem modelka czuła się pewniej. Szła po wybiegu pewnie i energicznie.

Inne uczestniczki Tamara, Zuzanna i Renata również dostały angaż do pokazów. Renata poszła w pokazie u Masaba i Narendra Kumara, który wraz z jurorami oceniał zdjęcia modelek. U Kumara angaż dostały także Marcela i Zuza. Klaudia niestety odpadła podczas próby. - Jest zbyt paryska. Nie pasuje do tego pokazu - powiedział o niej reżyser pokazu. Klaudia straciła tym samym szansę na występ podczas Lakme Fashion Week.

Sesja dla indyjskiego Harper's Bazaar

Przed dziewczynami decydująca sesja dla indyjskiego Harper's Bazaar. Dziewczyny pozują w bajecznej scenerii wioski rybackiej. Pierwsza do zdjęć staje Zuza. Dziewczyna spodobało się fotografowi. - Jest świetna. Ma potencjał - ocenił. Następnie przed obiektywem staje Tamara. Po kilku próbach z podskokiem, w końcu udaje się zrobić satysfakcjonujące zdjęcie. Kolejne sesje miały Klaudia i Renata i Marcela. Wszystkie świetnie dały sobie radę. Teraz czas na oceny jury.

Jury ocenia zdjęcia

Zaraz dowiemy się  kto odpadnie z programu tuż przed finałem.  Do jurorów dołączył Michał Piróg.

Jako pierwsza oceniona została Klaudia. Dziewczyna tłumaczy, dlaczego nie wystąpiła na pokazie. - Chciałem ci podziękować. Dawno nie widziałem takiej modelki - chwali zdjęcie Klaudii Dawid Woliński. Reszcie jurorów również była zachwycona efektami sesji.

Zdjęcie Renaty i Zuzy też podobały jurorom. Pora na gwiazdą Lakme Fashion Week - Marcelę. Uczestniczka jest wyraźnie zadowolona z siebie, bo wchodzi na salę energicznie i z uśmiechem. - Widać, że jest pewna siebie, a po kryzysie nie ma śladu! - zauważa jury.

- Tamara wykazała się megaprofesjonalizmem - ocenia wyniki sesji Marcin Tyszka. Niestety dziewczynie oberwało się za strój, w jakim przyszła do studia. Krytyka popłynęła oczywiście od Dawida Wolińskiego, po czym wtórował mu Tyszka. - To wygląda tandetnie i wiejsko - ocenił jej strój fotograf.

Kto przechodzi do finału Top Model 3?

Joanna Krupa wręcza zdjęcia. Pierwsze z nich wędruje do Renaty. Drugie do Marceli. Zagrożone są Klaudia, Tamara i Zuza. Po burzliwych obradach jury zdecydowało, że w finale wyjątkowo wystąpią cztery dziewczyny.

Teraz decydujący moment. Kto przechodzi do finału Top Model 3? Joanna Krupa wyczytuje imiona dziewczyn. Są to: Zuza, Marcela, Renata i Klaudia. Tym samym z programu odpada Tamara Subbotko.

Już jutro, 28. maja 2013, druga część półfinału TOP MODEL 3 w Indiach. Przypomnijmy: w ostatnim odcinku programu dziewczyny wyjechały do Indii, gdzie wzięły udział w sesji do indyjskiego Vogue'a. Według jurorów najgorzej na zdjęciach wypadła Justyna Pawlicka i to ona musiała pożegnać się z programem. Tym samym w kolejnym etapie rywalizacji zobaczymy już tylko pięć uczestniczek: Zuzannę Kołodziejczyk, Renatę Kurczab, Marcelę Leszczak, Klaudię Strzyżewską i Tamarę Subbotko.

Dziewczyny wzięły także udział w castingach do trwającego wówczas Lakme Fashion Week. Wiemy już, że największe wrażenie na indyjskich rekruterach zrobiła Marcela, którą zaangażowano aż do trzech pokazów. Innym dziewczynom również udało się wystąpić na wybiegu. W Lakme Fashion Week nie wzięła udziału tylko Justyna. Relacje z ich starań podczas Lakme Fashion Week zobaczymy już w najbliższym odcinku Top Model 3.http://www.glamki.pl/kultura/seriale/top-model-3-tydzien-przed-fianlem-co-,37_5622.html

Autor: JW

Zdjęcia: facebook - oficjalny funpage Top Model

Publikacja: 29.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!