szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rusza nowa edycja programu Top Model w TVN. Co się wydarzy w pierwszym odcinku?

TOP MODEL 3: Kto dołączy do świata MODELINGU? Pierwszy odcinek nowej serii już 6 marca 2013 roku w TVN

Top Model 3 czas zacząć! Tysiące dziewcząt na castingach, poruszające historie i wybredne jury, które od początku zastosuje bardzo ostre kryteria dla dziewczyn. Kto w pierwszym odcinku Top Model 3 wzruszy jurorów, a kto ich zanudzi?

Tagi: co się wydarzy w pierwszym odcinku top model, top model, top model 2013, top model 3, top model 3 casting

TOP MODEL 3: Kto dołączy do świata MODELINGU? Pierwszy odcinek nowej serii już 6 marca 2013 roku w TVN

Kto wzruszył, a kto zanudził jury w pierwszym odcinku Top Model 2013?

fot: facebook - oficjalny funpage Top Model

Rusza trzecia edycja Top Model w TVN. Wielki świat modelingu, flesze, okładki, sesje i wybiegi modowe na całym świecie. To wszystko czeka na tysiące dziewcząt, które pojawiły się na castingach do Top Model. Jest tylko jeden warunek - trzeba spodobać się jury i przejść do kolejnego etapu. Czy zaskoczy nas trzecia edycja programu?

Śmiało można napisać, że jury Top Model przeszło delikatny lifting. Zamiast jurorki Karoliny Korwin-Piotrowskiej pojawiła się Katarzyna Sokołowska, od wielu lat reżyserka pokazów mody i znawczyni świata modelingu. Poza tym formuła pozostaje niezmienna. Tysiące dziewczyn prezentują się na castingach, a jury wskazuje na wady i zalety kandydatek. Kto przejdzie do kolejnego etapu w Warszawie. Przekonamy się już w pierwszym odcinku. Jak zapowiadają producenci, będzie się działo naprawdę sporo.

Niektóre uczestniczki postanowiły nie tylko zaprezentować własną sylwetkę, ale także swoje talenty kulinarne. Czy jury przypadnie do gustu salceson z karpia? I czy dzięki wybornej potrawie sędziowskie grono puści kandydatkę do kolejnego etapu? Kolejna kandydatka, prawdopodobnie nie dopuści jury do głosu. Czy niezwykle gadatliwa uczestniczka zamęczy czy raczej spodoba się Marcinowi Tyszce i pozostałym? A może do gustu przypadnie im kandydatka śpiewająca, bo i takie umiejętności zaprezentuje jedna z dziewczyn. W pierwszym odcinku przekonamy się też czy chodzenie na obcasach jest trudne, a także dlaczego podczas castingów Top Model zasnęła Joanna Krupa.

Będą także i wzruszenia. Na castingach w Rzeszowie zaprezentuje się bowiem Ania Koryto. Uczennica Technikum Fryzjerskiego mieszka sama i musi sobie sama radzić. Rodzice Ani rozwiedli się i mieszkają za granicą. Ania jest bardzo charakterystyczną uczestniczką. Na jej prawym policzku widniej kilkucentymetrowa blizna. Czy taki defekt może pozbawić ją marzeń o karierze modelki.

Pierwsze radości, wzruszenia, ale także zawody i ostre słowa jury - to wszystko zobaczymy w pierwszym odcinku trzeciej edycji Top Model w TVN.

Premierowy odcinek obejrzymy 6 marca 2013 roku, o 21.30. Powtórki programu na TVN Player.

Autor: mkusy

Zdjęcia: facebook - oficjalny funpage Top Model

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie gwiazdy bawiły się na afterparty!
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie ...

Finał Top Model 3 wygrała Zuzanna Kołodziejczyk. Modelka wraz z jurorami oraz innymi uczestniczkami programu bawiła się na hucznym afterparty Top Model. Sprawdź kto jeszcze pojawił się na tej imprezie!

TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?
TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a ...

22 maja 2013 mogliśmy zobaczyć półfinałowy odcinek Top Model 3. O miejsce w finale walczyć będą Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Justyna Pawlicka, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko. Która z dziewczyn ...

TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?
TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a ...

W kolejnym odcinku TOP MODEL 3, emitowanym 15 maja 2013 odpadła kolejna uczestniczka. W odcinku 11. modelki musiały wziąć udział w pokazie na Dworcu Centralnym. Ich drugim zadaniem była sesja zdjęciowa, podczas ...