szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Top Model odcinek 3 20.03.2013

TOP MODEL 3 ODCINEK 3. Casting w Poznaniu. Co sie wydarzy?

TOP MODEL 3 odcinek 3 już w środę, 20. marca 2013, w TVN. Ostatni casting Top Model 3 odbędzie się w Poznaniu. Potem jurorzy i dziewczyny przeniosą się na zamek Czocha, gdzie czekają je pierwsze poważne wyzwania. Jakie zadania przygotowało dla modelek jury? Która z dziewczyn poradzi sobie najlepiej? Przekonamy się 3. odcinku Top Model. Zostań Modelką.

Tagi: top model, top model 20.03.2013, top model 3, top model 3 casting w poznaniu, top model 3 emisja, top model 3 odcinek 3, top model casting poznań, top model odcinek 3, top model odcinek 3 kiedy powtórka

TOP MODEL 3 ODCINEK 3. Ostatni casting w Poznaniu. Co sie wydarzy?

Top Model 3 odcinek 3. Po ostatnim castingu w Poznaniu modelki i jury udadzą się na Zamek Czocha, gdzie będą musiały zmierzyć się z pierwszym, poważnym zadaniem - pokazem mody.

fot: Top Model Facebook - oficjalny fanlage

Przed nami 3. odcinek Top Model 3 i ostatni casting w programie. Tym razem jury będzie oceniało dziewczyny z Poznania. Wybrane w odcinku modelki dołącza do grona , które wkrótce uda się na zamek Czocha na Dolnym Śląsku. Dziewczyny będą musiały zmierzyć się z pierwszymi zadaniami, jakie wyznaczy im jury, a będzie wśród nich wspinaczka i przeprawa na linie przez rzekę Kwisę oraz pierwszy pokaz mody. Modelki będą musiały udowodnić jury, że nie boja się wyzwań i świetnie radzą sobie z chodzeniem po wybiegu.

Ich starania oceniać będą Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i nowa jurorka Katarzyna Sokołowska. Szczególnie ta ostatnia będzie wymagała od dziewczyn pelengu profesjonalizmu podczas pokazu. Przypomnijmy, że Katarzyna Sokołowska zawodowo zajmuje się organizacja pokazów mody. Poprzeczka na pewno zawiśnie wysoko. Jak zwykle dobrą radą i wsparciem będzie służył uczestniczkom Michał Piróg.

Które dziewczyny najlepiej poradzą sobie podczas pokazu a które będą musiały znieść miażdżącą krytykę jury? O tym przekonamy się w 3. odcinku Top Model 3, w środę 20 marca, o godzinie 21.30 w TVN.

Źródło: x-news.pl

Autor: JW

Zdjęcia: Top Model Facebook - oficjalny fanlage

Publikacja: 19.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!