szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Top Model 3 odcinek 3 - casting w Poznaniu ZDJĘCIA

TOP MODEL 3 odcinek 3. Casting w Poznaniu. Kto przeszedł, kto odpadł?

TOP MODEL 3 odcinek 3 - casting w Poznaniu. Wiemy, które dziewczyny przeszły, a które musiały pożegnać się z programem. Jury wybrało sześć ostatnich uczestniczek, które powalczą o tytuł polskiej TOP MODEL. Poznaj ich nazwiska!

Tagi: odcinek 3 top model 3, top model, top model 20.03.2013, top model 3, top model 3 casting w poznaniu, top model 3 casting zdjęcia, top model 3 odcinek 3, top model odcinek 3, top model odcinek 3 kiedy powtórka, top model online

TOP MODEL 3 odcinek 3

Top Model 3 odcinek 3: casting w Poznaniu

fot: x-news

TOP MODEL 3 odcinek 3 - casting w Poznaniu. Jury wybiera sześć dziewczyn, które przechodzą do kolejnego etapu. Są to: Justyna Pawlicka, Joanna Zarembska, Martyna Tasiemska,  Joanna Hajkiewicz, Żaneta Rosińska i Zuzanna Kołodziejczyk.

Jak oceniło je jury?

Justyna Pawlicka tańczy przed jury!

Justyna ma 19 lat, pochodzi z Leszna. Studiuje na pierwszym roku Europeistyki we Wrocławiu. Jest fanką żużla i podprowadzającą na zawodach Unii Leszno. Na prośbę jury Justyna wykonała taniec cheerliderki, jaki zwykle prezentuje podczas zawodów. Przychodząc do programu, sporo zaryzykowała: Chłopak powiedział, że jak wystąpię w tym programie to nie będziemy razem. Joanna Krupa opowiedziała podobną historię, że kiedyś też musiała wybierać między chłopakiem a modelingiem. Postawiła na to drugie i dobrze na tym wyszła. Kierując się własnym doświadczeniem, zdecydowała, że Justyna musi przejść dalej. I przeszła, bez głosowania jury.

Joanna Zarembska pozuje z seksownym modelem

Joanna Zarembska pracuje w sklepie spożywczym ale marzy, by studiować architekturę. W realizacji jej planów ma jej pomóc bycie modelką. - Jestem ładna, szczupła, inteligentna, zaradna - mówi o sobie. Dawid Woliński zwraca uwagę na jej  oryginalne rysy twarzy, które określa jako "tatarskie". Joanna Krupa dodaje: Nosek masz niesamowity, zazdroszczę ci.  Na prośbę jury Joanna przebiera się w strój kąpielowy. Marcin Tyszka robi dziewczynie zdjęcia z modelem. - Ty chyba lubisz dominować nad facetem - stwierdza fotograf. Werdykt: Katarzyna Sokołowska była początkowo na nie ale przekonały ją zdjęcia. Dawid Wolińśki: Jeśli oni są na tak, to ja też. Joanna przeszła do następnego etapu.

Martyna Tasiemska - Joanna Krupa pyta ją o anoreksję i wzrusza się do łez

Martyna ma 23 lata i marzy by zostać modelką. Joanna Krupa od razu zwraca uwagę na jej bardzo szczupłą sylwetkę. - Czy ty coś jesz? Jesteś chora? - pyta. Martyna zapewnia, że miała problemy z odżywianiem ale lekarze nie stwierdzili u niej anoreksji. Dziewczyna przebiera się w kostium i szpilki, jednak wywraca się na wybiegu. Tylko Joanna Krupa nie przekreśla jej szans. - Jeżeli ten program ma ci pomóc, to chcę dać ci szansę - mówi jurorka, którą wzruszyła opowieść Martyny o jej chorobie. Katarzyna Sokołowska: Martwię się o twoje zdrowie. Dla mnie nie. Dawid Woliński i Marcin Tyszka również byli na nie. Jednak decyzją przewodniczącej, Joanny Krupy, Martyna przeszła dalej.

Joanna Hajkiewicz "walczy" na rymy z Marcinem Tyszką

Joanna Hajkiewicz ma 25 lat i pochodzi z Wrocławia. Już na wstępie zaczyna... rymować. - Przed szacownym jury ukłon zaraz zrobię i opowiem o sobie. Na casting przybyłam, bo zawsze o tym marzyłam. Marcin Tyszka celnie zripostował: Przesadzone twe nadzieje, bo podłoga się pod tobą chwieje. Nie masz figury modelki - brzmiał werdykt jury. Joanna Hajkewicz odpadła z programu.

Żaneta Rosińska zapowiada pogodę na lato

Żaneta Rosińska jest studentką dziennikarstwa i pogodynką w jednej ze stacji telewizyjnych. Na prośbę Marcina Tyszki zapowiada pogodę na lato. Juror w tym czasie robi jej zdjęcia. - Wyglądasz zaj***. Jestem na tak. - w niewybrednych słowach ocenia Żanetę fotograf. Katarzyna Sokołowska jest zachwycona: Gdybym była chłopakiem, chciałabym mieć taka dziewczynę. Dawid Woliński kręci nosem na niski wzrost, ale ostatecznie jest na tak. Żaneta przechodzi do następnego etapu.

Zuzanna Kołodziejczyk - jury nie spodobał się jej kolczyk w nosie

Zuzanna Kołodziejczyk przyszła na casting z siostrą bliźniaczką. Dziewczyny są podobne jak dwie krople wody a to co je odróżnia, to kolczyk w nosie Zuzanny. Jury jednak kręci nosem na jej ozdobę. - Co ty masz tam w nosie? - pyta od razu Joanna Krupa. Katarzyna Sokołowska równie nie jest zachwycona. Michał Piróg wkracza na wybieg i pomaga jej wyjąć kolczyk z nosa. Następnie Zuzanna pokazuje się w bikini. Jury jednak nie jest przekonane co do jej figury. Katarzyna Sokołowska: Dla mnie jest troszkę za krótka dolna partia ciała. Dawid Woliński: Ja ciebie nie widzę na wybiegu. Marcin Tyszka przekazuje decyzję  Joannie Krupie. - Przechodzisz dalej! - ogłasza przewodnicząca jury.

Autor: JW

Zdjęcia: x-news

Publikacja: 20.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!