szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Top Model odcinek 3 kto odpadł z programu

TOP MODEL 3 odcinek 3. Kto odpadł z programu?

TOP MODEL 3 odcinek 3. Uczestniczki mają za sobą castingi, teraz czas na pierwsze poważne zadanie. Po zakwaterowaniu w domu modelek na zamku Czocha, dziewczyny wzięły udział w pokazie mody. Które dziewczyny wypadły najlepiej a które musiały pożegnać się z programem? Poniżej relacja z 3. odcinka Top Model 3.

Tagi: top model, top model 20.03.2013, top model 3, top model 3 casting w poznaniu, top model 3 odcinek 3, top model casting poznan, top model odcinek 3 kto odpadł

TOP MODEL 3 odcinek 3. Ostatni casting i pierwszy pokaz dziewczyn [RELACJA]

Top Model 3 odcinek 3: dziewczyny przybywają do domu modelek na zamku Czocha i biorą udział w pokazie mody

fot: Materiały Prasowe

Po castingu w Poznaniu jury i grupa wybranych dziewczyn przeniosły się na Dolny Śląsk, na zamek Czocha, gdzie mieści się dom modelek. Już na samym początku jury postawiło przed nimi nie lada zadanie. Część dziewczyn musiały przedostać się do zamku, zjeżdżając po linie zawieszonej nad jeziorem na wysokości 10 piętra, inne zaś wdrapać się do środka po sznurkowej drabinie. Nie obyło się bez panik i łez ale ostatecznie wszystkie dziewczyny wykonały zadanie.

Przyszłe modelki otrzymały klucze i obejrzały pokoje. Pojawiły się już pierwsze przyjaźnie (Tamara i Marcela) ale i też pierwsze negatywne emocje. Najmniej lubianą uczestniczką okazała się Marcela Leszczak. Jedna z dziewczyn przyznała wprost, że za nią nie przepada i życzy jej, by odpadła z programu.

Pierwszy pokaz mody - kto wypadł najlepiej?

Katarzyna Sokołowska przygotowała dla dziewczyn pierwsze zadanie modowe. Przyszłe modeli miały wystąpić w pokazie mody zorganizowanym na moście przed zamkiem. - Pokaz jest bardzo trudny, gdyż odbywać się będzie na moście. 30 metrów wybiegu i światła - zapowiedziała jurorka. Okazało się, że nie wszystkie dziewczyny lubią i potrafią chodzić po wybiegu. Zostało jednak mało czasu na przygotowania.

A teraz pokaz. Przed modelkami trudne zadanie: 40 dziewczyn ma dyspozycji tylko 20 strojów. Po przejściu po wybiegu muszą zamienić się ubraniami z koleżankami, które mają ten sam numer. Na początku wszystko idzie dobrze, lecz nagle okazuje się, że dziewczyny wszystko pomieszały. Na wybiegu zrobiło się pusto - żadna modelka nie była gotowa do wyjścia. Jedna z dziewczyn wyszła bez butów.

- To jest najgorszy pokaz, jaki w życiu widziałem - ocenił Michał Piróg. Katarzyna Sokołowska również była niezadowolona: Straciłyście panowanie nad emocjami - powiedziała.

Po pokazie przyszedł czas na oceny jury. Najlepiej według jurorów wypadła Marcela Leszczak. - Byłaś jedną z lepszych dziewczyn na wybiegu - powiedziała Joanna Krupa. Pochwałę zebrała także Tamara. Gorzej było z Klaudią. - Bardzo ładnie chodzisz, ale jesteś totalnym rozczarowaniem tego pokazu. Gdzie podziałaś buty? - pytała  Katarzyna Sokołowska.

Kto odpadł z programu?

Największym rozczarowaniem okazała się Klaudia, Monika, Wiktoria i Dominika - po tych dziewczynach najbardziej było widać stres. Jury zdecydowało, że te uczestniczki nie przejdą do kolejnego etapu. - Monika, Wiktoria i Weronika, było tak strasznie widać stres w waszych oczach. Niestety nie przechodzicie dalej. - powiedziała Joanna Krupa.

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 21.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!