szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Top model 3 w Indiach - ostatni odcinek przed finałem

TOP MODEL 3: Tydzień przed finałem. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Kolejny półfinał Top Model 3 już w środę, 29. maja 2013. Przed nami druga część rywalizacji w Indiach. O miejsce w finale walczy pięć uczestniczek: Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko. Która z nich odpadnie w ostatnim odcinku przed finałem?

Tagi: finał top model 3, kiedy finał top model 3, top model, top model 29 maja 2013, top model 3 finał, top model 3 odcinek 20.05.2013, top model finał

Top Model 3

Top Model 3 w Indiach: dziewczyny wzięły udział w pokazach Lakme Fashion Week

fot: Top Model Facebook - oficjalny fanpage

Już jutro, 29. maja 2013, druga część półfinału TOP MODEL 3 w Indiach. Przypomnijmy: w ostatnim odcinku programu dziewczyny wyjechały do Bombaju, gdzie wzięły udział w sesji do indyjskiego Vogue'a. Według jurorów najgorzej na zdjęciach wypadła Justyna Pawlicka i to ona musiała pożegnać się z programem. Tym samym w kolejnym etapie rywalizacji zobaczymy już tylko pięć uczestniczek: Zuzannę Kołodziejczyk, Renatę Kurczab, Marcelę Leszczak, Klaudię Strzyżewską i Tamarę Subbotko.

Dziewczyny wzięły także udział w castingach do trwającego wówczas Lakme Fashion Week. Wiemy już, że największe wrażenie na indyjskich projektantach zrobiła Marcela, którą zaangażowano do dwóch pokazów. Innym dziewczynom również udało się wystąpić na wybiegu. W Lakme Fashion Week nie wzięła udziału tylko Justyna. Relacje z ich starań podczas Lakme Fashion Week zobaczymy już w najbliższym odcinku Top Model 3.

Teraz przed uczestniczkami drugi etap rywalizacji w Indiach i ostatni odcinek przed finałem. O tym, która z nich w przyszłym tygodniu powalczy o tytuł polskiej Top Model, rozstrzygnie m.in. sesja zdjęciowa w wiosce rybackiej. Jak poradzą sobie dziewczyny? Która z nich będzie musiała pożegnać się z programem tuż przed finałem? Program Top Model 3 już w środę, 29. maja 2013, o godz. 21.30 w TVN.

Odcinek skomentują byłe uczestniczki trzeciej edycji programu: Justyna Pawlicka, Joanna Zaremska i Ania Koryto.

Autor: JW

Zdjęcia: Top Model Facebook - oficjalny fanpage

Publikacja: 27.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!