szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TOPTrendy Festiwal 2013 - koncert największe przeboje Roku wygrywa ENEJ piosenką "Tak smakuje życie"

TOPTrendy Festiwal 2013. TAK SMAKUJE ŻYCIE zespołu Enej największym przebojem roku!

Drugi dzień TOPTrendy Festiwal 2013 rozpoczął koncert Największe Przeboje Roku. Widzowie mogli usłyszeć 12 największych przebojów ubiegłego roku, które wspięły się na szczyty list przebojów. Na scenie pojawili się m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Łukasz Brzozowski, Łukasz Zagrobelny oraz zespoły Enej, Pectus i Loka. Decyzją widzów konkurs na największy przebój ubiegłego roku wygrał hit Tak smakuje życie zespołu Enej.

Tagi: enej tak smakuje życie, enej toptrendy festiwal 2013, toptrendy, toptrendy 2013, toptrendy 2013 największe przeboje, toptrendy koncert największe przeboje, toptrendy przeboje roku

TOPTrendy Festiwal 2013. Koncert Największe przeboje

TOPTrendy Festiwal 2013: Tak smakuje życie zespołu Enej wygrywa konkurs na największy przebój roku

Drugi dzień TOPTrendy Festiwal 2013 otworzył koncert Największe Przeboje Roku, w którym 12 artystów zaśpiewało swoje największe hity. To te piosenki były najczęściej grane przez stacje radiowe w ostatnim roku. Wśród gwiazd tegorocznego koncertu pojawili się Ewelina Lisowska z piosenką W stronę słońca, która zdążyła aż 9 razy wspiąć się na szczyt POPlisty RMF FM i przez wiele tygodni utrzymywała się na liście Radia Eska. Po niej wystąpili Łukasz Brzozowski z przebojem Tak blisko, Ania Wyszkoni z utworem W całość ułożysz mnie, zespół LemOn z nową aranżacją piosenki Napraw oraz  Sylwię Grzeszczak z hitem Flirt i Margaret z Thank You Very Much.
Publiczność TOPTrendy Festiwal w Sopocie rozgrzał następnie żywiołowy występ zwycięzców pierwszej edycji Must Be The Music zespołu Enej. Ich hit Tak smakuje życie spędził na POPliście RMF FM aż 11 tygodni i pięciokrotnie zajmował pierwsze miejsce w notowaniu. Publiczność rozkołysał później Łukasz Zagrobelny swoim przebojem U mnie maj oraz duet Liber i Natalia Szroeder balladowym utworem Wszystko na raz.
W konkursie Największy Przebój Roku rywalizowały także zespoły Pectus i Loka. Bracia Szczepanik porwali publiczność energetycznym kawałkiem Barcelona a Loka wykonał utwór Prawdziwe powietrze. Ostatnia na scenie pojawiła się Jula z piosenką Nie zatrzymasz mnie.

Poza konkursem, specjalny występ na TOPTrendy Festiwal 2013 mieli zwycięzcy piątej edycji Must Be The Music - duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski. Młodzi artyści wykonali piosenkę z serialu Przyjaciele I'll be there for you w nowej, soulowej wersji.

Decyzją widzów konkurs TOPTrendy Największe Przeboju Roku wygrał utwór Tak smakuje życie zespołu Enej. Zwycięzcy odebrali nagrodę z rąk dyrektor programowej telewizji Polsat, Niny Terentiew.
Autor: JW

Publikacja: 08.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TOPTrendy Festwial 2013. Zespół Cree wygrał konkurs Trendy 2013
TOPTrendy Festwial 2013. Zespół Cree wygrał ...

Drugi dzień TOPTrendy Festiwal 2013 zakończył koncert Trendy 2013. Na scenie Opery Leśnej wystąpiło dziesięciu finalistów konkursu Trendy 2013, m.in. Andrzej Bachleda, Dr Misio, FairyTaleShow, Natalia NATU Przybysz, Pączki W Tłuszczu ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...