szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 9 i 10 lutego 2013

TV program: Co obejrzeć w weekend 9 i 10 lutego 2013? Oto najlepsze filmy o miłości, zaufaniu i pożądaniu

Najlepsze filmy z programu telewizyjnego na weekend 9 i 10 lutego 2013! Wybrałyśmy dla Was najlepsze romantyczne komedie z Cameron Diaz i Renee Zellweger, sensacje i dramaty z Clintem Eastwoodem i Tomem Cruisem oraz piękne filmy o miłości, zdradzie i zaufaniu. W weekend 9 i 10 lutego 2013 nie raz uśmiejesz się do łez i wzruszysz nad losami filmowych bohaterów. Emocji na pewno nie zabraknie!

Tagi: Cameron Diaz, charlotte gainsbourg, clint eastwood, Ewan McGregor, firma, goldie hawn, goracy romans, gran torino, hotel ruanda, najlepsze filmy, program telewizyjny, program tv, renee zellweger, steve martin, tom cruise, tv program, wybuchowa para

TV program: Co obejrzeć w weekend 9 i 10 lutego 2013? Oto najlepsze filmy o miłości, zaufaniu i pożądaniu

Rob Schneider jako Gorąca laska!

fot: Materiały Prasowe

Sobota 9 lutego 2013

 

TV Puls

19:30 Gorąca laska reż. Tom Brady

Jessica to najładniejsza i najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Niestety, jest również najbardziej zarozumiałą i perfidną osobą. Przyjemność sprawia jej ośmieszanie i obrażanie innych. Stuacja zmienia się, gdy piękna dziewczyna budzi się pewnego dnia w ciele mało atrakcyjnego 30- letniego mężczyzny. Teraz królowa szkoły musi na własnej skórze doświadczyć szykan ze strony dawnych znajomych. Zabawna komedia pomyłek z Robem Schneiderem i Rachel McAdams w rolach głównych.

TVN 7

19:30 Dzika lokatorka reż. Frank Oz

Komedia ze Stevem Martinem i Goldie Hawn. David buduje wymarzony dom dla Becky z którą chce się ożenić. Nieoczekiwanie jednak, ukochana odrzuca jego oświadczyny, a załamany David spędza noc z nieznajomą Gwen. Rano, gdy Gwen jeszcze śpi, David wyjeżdża z miasta. Uparta dziewczyna postanawia go odnalezć i wprowadza się do jego domu. Podejrzliwym sąsiadom i mieszkańcom miasteczka, Gwen opowiada, że jest żoną Davida. Po pewnym czasie mężczyzna uznaje, że ta sytuacja wychodzi mu na dobre, jednak wtedy zjawia się Becky...

 

TVP 1

20:25 Wybuchowa para reż. James Mangold

Agent Roy Miller (Tom Cruise) poznaje na lotnisku piekną blondynkę, June Havens (Cameron Diaz). Nieoczekiwanie June zostaje wciągnięta w śmiertelną rozgrywkę służb specjalnych, a każdy krok wybuchowej pary śledzą agenci FBI. Zwyczajne życie June nabierze rumieńców, a zimnemu agentowi doda szczypty miłości... Doskonala komedia sensacyjna z romansem w tle!

TVN

22:15 Gran Torino reż. Clint Eastwood

Poruszający film Clinta Eastwooda opowiadający historię Walt'a Kowalskiego (Eastwood), weterana wojny w Korei. Walt jest zgorzkniałym samotnikiem, ma poukładane życie, żelazne zasady i kontrowersyjne poglądy. Uważa, że kolorowi emigranci niszczą amerykańską kulturę, zagrażają gospodarce i w ogóle są złem wcielonym. Życie Walt'a zmienia się, gdy do sąsiedztwa sprowadza się wietnamska rodzina. Syn wietnamczyków za namową członków gangu próbuje ukraść Forda Gran Torino należącego do Kowalskiego... Nasz bohater nawiązuje niesamowitą więz z azjatyckimi i sąsiadami wkracza do zupełnie nieznanego mu świata.

 

Niedziela 10 lutego 2013

 

TVP Kultura

20:20 Hotel Ruanda reż. Terry George

Wielokrotnie nagradzany dramat, opowiadający o krwawej wojnie domowej plemion Tutsi i Hutu w Ruandzie. Historia oparta na faktach: manager ekskluzywnego hotelu w Ruandzie, Paul Rusesabagina, z przerażeniem patrzy na szał wojny i szerzące się ludobójstwo w rodzinnym kraju. Za namową żony postanawia zamienić hotel w obóz dla uchodźców i ratuje przed śmiercią ponad 1200 osób, stając się międzynarodowym bohaterem.

TVP 1

21:20 Do diabła z miłością reż. Peyton Reed

Renee Zellweger w roli Barbary, pisarki z małęgo miasteczka, która w Nowym Jorku wydaje pierwszą książkę. Barbara w swoim poradniku przekonuje kobiety, że osiągną szczęście i spełnienie, gdy skupią się na karierze zawodowej i zrezygnują z miłości. Przystojny dziennikarz, Catcher (Ewan McGregor) szydzi z książki Barbary i wyśmiewa ją. Jednak gdy poradnik staje się bestsellerem, dziennikarz chce uwieść kobietę i za wszelką cenę obalić jej teorie!

TVN

23:00 Firma reż. Sydney Pollack

Prawdziwy klasyk amerykańskiego kina. Młody Tom Cruis jako początkujący prawnik, zatrudniony w dużej, renomowanej kancelarii prawniczej. Mitch początkowo zachwycony wysoką pensją, pieknym apartamentem i samochodem, z czasem nabiera podejrzeń. Gdy do Mitcha zwraca się agent FBI z propozycją współpracy i wyjaśnia, że za tytułową Firmą stoi mafia, młody prawnik będzie musiał dokonać trudnego wyboru. Jeśli bedzie milczał, czeka go więzienie, jeśli zdradzi Firmę, wyda na siebie wyrok śmierci!

TVP Kultura

00:30 Jeden odchodzi, drugi zostaje reż. Claude Berri

Opowieść o miłości i fascynacji... Dwóch przyjaciół w średnim wieku zdradza swoje żony z młodszymi kochankami. Dwie różne historie miłosne bez wyjścia. Alain, zauroczony młodszą kochanką nie może zdecydować się na odejście od żony. Daniel przeżywa ciężki wypadek syna dzieląc ból z zamężną kochanką za plecami żony. Jeden z nich podejmuje decyzję o odejściu od kochanki i powrocie do ukochanej żony. Drugi z przyjaciół odchodzi od rodziny mimo wyrzutów sumienia i bólu jaki za sobą zostawia. W roli Judith, piękna i eteryczna Charlotte Gainsbourg.

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 08.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...