szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski prowadzącymi Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski poprowadzą nowe show

Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, to nowy duet prowadzących, którzy poprowadzą polsatowskie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wśród gwiazd występujących w programie zobaczymy m.in. Katarzynę Skrzynecką oraz Bilguun Ariunbaatar.

Tagi: maciej dowbor, maciej dowbor piotr gąsowski, piotr gąsowski, twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski poprowadzą nowe show

Nowy polsatowski format, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zostanie poprowadzony przez Piotra Gąsowskiego i Macieja Dowbora!

fot: WBF

Polsat przygotowuje się do startu kolejnego nowego formatu. Obok przejętego od TVN Tańca z Gwiazdami, w wiosennej ramówce zobaczymy również popularny na całym świecie format Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Występować w nim będą polscy artyści, których zadaniem będzie śpiewanie piosenek zagranicznych wykonawców. - W tym programie chodzi o to, aby jak najwierniej wcielić się w gwiazdy, których utwory się wykonuje. Liczy się nie tylko sposób wykonania piosenki, ale też strój, makijaż, ruch sceniczny, gest danej gwiazdy znany z teledysków czy koncertów - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl od Niny Terentiew.

Zobacz też: TANIEC Z GWIAZDAMI 2014. Zmiana pory emisji! Kiedy obejrzymy TANIEC Z GWIAZDAMI 2014? >>>

Program poprowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Wśród gwiazd prezentujących swoje wokalno-aktorskie zdolności zobaczymy m.in. Bilguun Ariunbaatar, Mariusza Totoszko oraz Julię Pietruchę. Nie zabraknie również nieodłącznej scenicznej partnerki Gąsa - Katarzyny Skrzyneckiej. Czyżby Polsat chciał im otrzeć łzy po Tańcu z Gwiazdami?

Zobacz też: KTO WYSTĄPI W TAŃCU GWIAZDAMI 2014? Lista nazwisk uczestników Tańca z gwiazdami w Polsacie >>>

Popisy celebrytów oceniać będzie jury w skład którego wchodzą: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus oraz Małgorzata Walewska. Zwycięzca każdego odcinka otrzyma nagrodę pieniężną, którą przekaże na cele charytatywne. Osoba, która wygra całe show, przekaże dużą kwotę pieniędzy na wybrany przez siebie cel.

Show odniosło duży sukces na całym świecie. Czy podobnie będzie i w Polsce? Macie zamiar oglądać? Godzina emisji będzie dosyć atrakcyjna. Polsat zdecydował się umieścić program w soboty o 22:00, czyli zaraz po zakończeniu X-Factora oraz The Voice of Poland.

Autor: kobi

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 23.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również