szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

"Ugotowani" od września 5 razy w tygodniu w TVN!

Ugotowani - kulinarny hit TVN - od września będzie emitowany aż 5 razy w tygodniu! Popularny program zastąpi zdjęty z anteny serial paradokumentalny W-11.

Tagi: ugotowani, ugotowani tvn

"Ugotowani" od września 5 razy w tygodniu w TVN!

"Ugotowani" od września 5 razy w tygodniu w TVN!

fot: Facebook

Ugotowani to jeden z programów TVN, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Kulinarna rywalizacja czwórki obcych ludzi w każdym odcinku dostarcza widzom emocji i dobrej zabawy. Do tej pory postało sześć sezonów programu, a chętnych do udziału nie ubywa. Teraz wszyscy chętni do zaprezentowania swoich kulinarnych zdolności będą mieli większą szansę, by trafić do programu, ponieważ od września TVN będzie emitował Ugotowanych aż 5 razy w tygodniu!

Czytaj także: UGOTOWANI: książka z najlepszymi przepisami kulinarnego show TVN!

Kulinarne show zastąpi zdjęty z anteny serial paradokumentalny W-11. Przez cztery dni w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) o godz. 20.50 będę emitowane kolejne odcinki Ugotowanych, będzie można obejrzeć odcinek "The best of" - informuje portal Wirtualnemedia.pl. W niedzielnym odcinku, który będzie emitowany o godz. 17, znajdą się najlepsze sceny z odcinków wyświetlanych w danym tygodniu.

Cieszycie się? :)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 04.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
UGOTOWANI 5: 08.09.2013 co wydarzyło się w pierwszym odcinku?
UGOTOWANI 5: 08.09.2013 co wydarzyło się ...

Ugotowani wracają. Pierwszy odcinek kolejnej serii Ugotowanych za nami! Czwórka nieznajomych z Warszawy stanęło do walki o kulinarne zwycięstwo. Nigdy wcześniej się nie spotkali, teraz musieli odkryć przed sobą domowe zakamarki i ...