szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ukryta prawda. O czym jest ten serial?

UKRYTA PRAWDA. Nowy serial telewizji TVN. Już 11. lutego 2013 roku

UKRYTA PRAWDA to nowy serial emitowany w telewizji TVN od 11. lutego 2013 roku. Bazą serialu są historie, które dzieją się w codziennym życiu. Będą zatem historie i śmieszne, i bardzo smutne. I wzruszające, ale i odbierające wiarę w ludzi. Ten serial to propozycja dla tych, którzy nie przepadają za cukierkowymi, nieco odrealnionymi scenariuszami.

Tagi: gdzie puszczają ukryta prawda, kiedy leci ukryta prawda, kiedy nowy serial ukryta prawda, nowe seriale, nowy serial ukryta prawda, ramówka tvn, serial, serial online, serial tvn, tvn, ukryta prawda

UKRYTA PRAWDA. Nowy serial telewizji TVN. Już 11. lutego 2013 roku

Scenariusz UKRYTEJ PRAWDY powstaje na bazie historii zaczerpniętych z codziennego życia. W nowym serialu emitowanym przez TVN spodziewać się więc można historii takich ludzi, jakich zazwyczaj spotykamy. Czy to w pracy, czy to w rodzinie, czy chociażby na ulicy.

Najnowsze odcinki UKRYTEJ PRAWDY dotyczyć będą historii kobiet. Ich marzeń, dążeń do ich spełnienia, czasem też porażek i utraty nadziei. Widzowie będą mogli zaobserwować jak z codziennymi problemami radzą sobie inni.

Serial zacznie być emitowany 11. lutego 2013 roku o godzinie 18. W najbliższych odcinkach poruszona zostanie historia kobiety, która poświęciła się pracy, zapominając o bliskich. Nie zabraknie również kontrowersyjnych tematów. W tym pary lesbijek, które będą chciały mieć dziecko.

Autor: MC

Publikacja: 08.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.