szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Skład drużyn The Voice of Poland

THE VOICE OF POLAND 12.04.2014: Kto odpadł, kto przeszedł w drugiej bitwie The Voice of Poland?

The Voice of Poland (12.04.2014) - druga bitwa i kolejni uczestnicy walczący o finał. Kto przeszedł, kto odpadł a kto został skradziony w kolejnym odcinku The Voice of Poland 4? Oto skład drużyn jurorskich po drugim odcinku Ring.

Tagi: the voice of poland, the voice of poland online, the voice of poland relacja na żywo

THE VOICE OF POLAND 4: Przesłuchania w ciemno już za nami! Co działo się w programie?

The Voice of Poland 4 od 1 marca w TVP2

fot: Materiały Prasowe

Druga bitwa w The Voice of Poland 4 - uczestnicy śpiewają w duetach, jurorzy wybierają, kto przejdzie a kto odpadnie. Możliwe są też "kradzieże" uczestników.

Kto w 7. odcinku The Voice of Poland wypadł najlepiej i pozostał w programie a kto musiał przełknąć gorycz porażki? Oto skład drużyn jurorskich po drugiej bitwie w The Voice of Poland 4. Sprawdźcie, kto pozostał w drużynie Justyny Steczkowskiej, Marysi Sadowskiej, Marka Piekarczyka i chłopaków z Afromental.

Drużyna Justyny Steczkowskiej

Gabriela Panasiuk i Aleksandra Zachariasz - dziewczyny zmierzyły się w piosence I can't remeber to forget you Shakiry i Rihanny. Decyzją Justyny Steczkowskiej do następnego etapu przeszła Ola Zachariasz.

Paulina Kopeć i Artur Kryvych - dwie romantyczne dusze w piosence I Still Haven't Found What I'm Looking For zespołu U2. Starcie wygrał Artur i to on został drużynie Justyny Steczkowskiej.

Drużyna Marysi Sadowskiej

Paulina Szojer i Karolina Sumowska - bitwę w utworze Hey Ya zepsołu Outcast wygrała Karolina. To ona zostaje w programie.

Angelika Kot i Katarzyna Kołodziejczyk - dziewczyny zmierzyły się w utworze Ewy Bem Moje serce to jest muzyk. Po wyrównanej w programie pozostała Katarzyna Kołodziejczyk.

Drużyna Tomosna i Barona

Monika Kręt i Mateusz Włodarczyk - z piosenką Smooth duetu Santana feat. Rob Thomas lepiej poradziła sobie Monika, choć niewiele brakowało, by to Mateusz wygrał tę bitwę. Tomson i Baron wybrali Monikę i to ona przechodzi dalej.

Michał Chmielewski i Klaudia Trzepizur - eteryczna blondynka i rockowy twardziel w piosence Wild horses The Rolling Stones. W starciu lepsza okazał się Michał i to ona przechodzi do kolejnego etapu The Voice of Poland.

Drużyna Marka Piekarczyka

Kuba Sedlak i Justyna Kunysz - pierwsza para z drużyny Marka i pierwsza piosenka po polsku w programie. Kuba i Iza zaśpiewali utwór zespołu Lipali Jeżozwierz. Marek Piekarczyk wybrał Justynę.

Monika Pilarczyk i Dominika Kobiałka - starcie dówch rockowych głosów i silnych charakterów. Walka była wyrównana do samego końca, ale zdaniem Marka Piekarczyka ciut lepiej z piosenką Born to be wild zespołu Steppenwolf poradziła sobie Dominika. Ale to nie koniec udziału Moniki! Wokalistę skradła do swojej drużyny Marysia Sadowska.

 

 

 

 

 


Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 12.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również