szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
The Voice of Poland 16 listopada 2013 - relacja na żywo z drugiego półfinału

THE VOICE OF POLAND 16.11.2013. Kto przeszedł, kto odpadł w THE VOICE OF POLAND 3?

The Voice of Poland 3 (16.11.2013) - relacja na żywo z drugiego odcinka występów LIVE. Uczestnicy z drużyny Edyty Górniak, Marysi Sadowskiej, Marka Piekarczyka i zespołu Afromental walczą o wejście do półfinału. Kto przeszedł dalej a kto odpadł w kolejnym odcinku na żywo The Voice of Poland 3? Zaczynamy relację!

Tagi: the voice of poland, the voice of poland 16 listopada 2013, the voice of poland 16.11. relacja, the voice of poland 16.11.2013, the voice of poland 16.11.2013 kto odpadł, the voice of poland 3

THE VOICE OF POLAND 3: Co się wydarzyło w pierwszym odcinku nowej serii? Upadek Marii Sadowskiej

The Voice Of Poland 3

fot: Wikimedia Commons

The Voice of Poland 3 (16.11.2013) - relacja z drugiego odcinka występów na żywo w dwójkowym talent show. Jurorzy: Edyta Górniak, Marysia Sadowska, Marek Piekraczyk, Tomson i Baron z Afromental wybierają uczestników, którzy będą rywalizować w półfinale. Kto przeszedł do następnego etapu, kto odpadł w programie The Voice of Poland 3, 16 listopada 2013? O tym przekonamy się za chwilę! Dzisiejszy program prowadzą Tomasz Kammel i Marika.

Marzena Ugorna

Pierwsza na żywo śpiewa Marzena Ugorna z drużyny Marka Piekarczyka. Juror wybrał dla niej piosenkę Jamesa Browna  It's A Man's Man's Man's World.

Edyta Górniak: Ja ciebie odkryłam dzisiaj dopiero. To co zrobiłaś z tą piosenką jest niesamowite. To jest przykład wzorcowy jak nadaje się życie piosence. Gratuluję ci!

Marek Piekarczyk: Wzruszyłaś mnie. Zaśpiewałaś o tym tysiącletnim żalu kobiet. Dziękuję ci.

Ernest Staniaszek

Czas na jeden z najlepszych głosów The Voice of Poland 3 - Ernest Staniaszek. Uczestnik z drużyny Marka Piekarczyka śpiewa utwór Polski grupy Human.

Baron: Świetna piosenka, świetne wykonanie.

Marek Piekarczyk: Był rock and roll, był ten mężczyzna, który wyje z tęsnknoty i głodu. Świetnie!

Nella Marczewski

Uczestniczka z zdrużyny Marka Piekraczyka śpiewa piosenkę Amy Winehouse Me and Mr. Jones.

Marysia Sadowska: Wspaniale wyglądasz, wspaniały wybór utworu. Pokazuje cię w nowej odsłonie. Doczepiłabym się jednak do tego, że w śpiewaniu tego typu piosenek trzeba uważać na czystość w wykonaniu ozodbników. U ciebie nie wszystko było czysto ale głos masz taki seksowny.

Marek Piekarczyk: Pokazałaś kolejne wcielenie Nelli. Świetnie, że tak zaskakujesz, jesteś kobieca. Ta piosenka świetnie przygotwana. Stylistycznie przeniosłem się w lata modsów.

Po krótkim występie Marka Piekarczyka czas na wyniki głosowania widzów. Najwięcej głosów zdobyła Marzena Ugorna i to ona jako pierwsza przechodzi do półfinału. Marek Piekarczyk musi wybrać między Ernestem Staniaszkiem a Nellą Marczewski: Nella ty już powinnaś nagrywać. Co ty tu jeszcze robisz? Zaparszam cię na moją płytę a Ernest musi się jeszcze ścigać i walczyć

Ernest Staniaszek przechodzi do kolejnego etapu. Nella Marczewski odpada z programu.

Natalia Krakowiak

Czas na występ pierwszej uczestniczki z drużyny Afromental. Na scenie Natalia Krakowiak w utworze Heart Christiny Aquillery.

Marek Piekarczyk: Pięknie to zbudowałaś. Tylko nie krzycz, nie musisz. Pięknie śpiewasz piano, taki niesamowity klimat wprowadzasz.

Tomson: Cieszę się, że bez łez się udało, ciarki były po całym ciele. Dziękuję ci!

Michał Grobelny

Uczestnik z drużyny Afromental śpiewa hit Michaela Jacksona Beat It.

Marysia Sadowska: Jesteś jak zielona herbata - trzeba cię wrzucić we wrzątek i dopiero wtedy można poczuć twój smak. Chciałabym się czegoś doczepić ale nie mogę, wszystko ci się dzisiaj udało.

Baron: Bardzo się cieszę, że wykonałeś tę piosenkę jak wykonałeś. Jak prawdziwy facet! Grande cojones!

Tomson: Fajnie, że się rozwijasz. Z każdym odcinkiem pokazujesz inne oblicze.

Marysia: Fajnie, że ta piosenka zabrzmiała inaczej niż w oryginalne. Nie kopiujesz Michaela Jacksona i to jest świetne.

Arek Kłusowski

Kolejny uczestnik z drużyny Tomsona i Barona - Arek Kłusowski. Jeden z najlepszych głosów programu zmierzy się z piosenką Still got the blues Gary'ego Moore'a.

Edyta Górniak: Aro powiem ci coś, masz tyle kolorytu - to się strasznie żadko zdarza. Ty masz taki koloryt, że możesz być wszechstronny i będziesz się nieustannie zmieniał. Jesteś wokalistą i jesteś arytysą jednocześnie. Nigdy nie słyszałam kopii w twoim wykonaniu. Jestem pewna, że usłyszymy cię na scenie międzynarodowej.

Te słowa sprawiły, że Arek popłakał się ze wzruszenia. Edyta próbowała uspokoić uczestnika ale kolejne pochwały jurorów tylko wzmogły łzy.

Tomson: I to jest właśnie ta wrażliwość scenicza!

Marek Piekarczyk: Dzięki niemu Gary Moor pójdzie do nieba!

Po występie Tomosna i Barona czas na werdykt. Kto przechodzi do półfinału? Tomasz Kammel odczytuje wynik głosowania widzów: najwięcej głosów zdobywa Arek Kłusowski i to on jako pierwszy z trójki wykonawców wchodzi do półfinału. Na werdykt czekają Michał Grobelny i Natalia Krakowiak.

Afromental: Michał idziesz z nami!

Michał Grobelny przechodzi do kolejnego etapu. Natalia Krakowiak odpada z programu.

Maja Lasota

Na scenie pierwsza uczestniczka z drużyny Edyty Górniak w wielkim hicie Adele Rolling in the deep.

Marek Piekarczyk: Jak polska wokaliska śpiewa piosenki gwiazd zachodnich to podziwiam, bo te piosenki są normalnie preparowane i czyszczone. One muszą po linijce nagrywać a wy tu wchodzicie i w całości śpiewacie dobrze.

Edyta Górniak: Maju, bardzo dużo przepracowałaś, jesteś bardzo zdolna. Ślicznie zaśpiewałaś tę piosenkę.

Jagoda Kret

Kolejna uczestniczka z drużyny Edyty Górniak - Jagoda Kret w piosence Olety Adams Get Here.

Marysia Sadowska: Chciałam dziś być wredna ale nie dajecie mi szansy. Było przepięknie, robisz niezwykłe ozodbniki. Zaśpiewałaś sto razy lepiej niż na próbie.

Edyta Górniak: Jesteś wielka dziewczyno! Technika wokalna, podbno nie wypracowana nigdzie, jest fenomenalna! Barwa niesamowita, feeling, soul, skala i uroda do tego! Perfekcyjnie!

Olga Jankowska

Olga Jankowska śpiewa akustyczną wersję hitu Kylie Minogue Can't get you out of my head.

Edyta Górniak: Jak można mieć tyle namiętności w głosie, skąd ty to bierzesz? Gdyby kompozytor usłyszał twoją wersję to byłby zachwycony. Ślicznie!

Marysia Sadowska: Świetna piosenka. Ja się mogę trochę przyczepić do intonacji, trochę było nieczysto. Też odrobinę niepewnie było ale nastrój piosenki delikatny, bardzo ładny.

Głosowanie widzów na uczestniczkę z drużyny Edyty Górniak zostało zamknięte. Decyzją widzów do półfinału przechodzi Olga Jankowska.

Na placu boju zostały Jagoda Kret i Maja Lasota. Edyta wybiera Jagodę Kret. Maja Lasota odpada z programu.

Mateusz Ziółko

Na scenie pierwszy uczestnik drużyny Marysi Sadowskiej - Mateusz Ziółko w piosence Pride zespołu U2.

Marek Piekarczyk: Fajnie wykonałeś tę piosenkę, zaśpiewałeś to jak trzeba. Ta piosenka nabrała takiego kopyta w twoim wykonaniu.

Marysia Sadowska: To był beznadziejny wykon, w ogóle nie umiesz śpiewać, w ogóle nie trafiasz w dźwięki. Beznadziejnie! Oczywiście to był żart!

Joanna Smajdor

Kolejna uczestniczka z drużyny Marysi Sadowskiej na scenie. Jak Joanna Smajdor poradzi sobie z nową, melancholijną wersją piosenki Warszawa zespołu T. Love?

Edyta Górniak: Piękny klimat stworzyłaś tą piosenką. Na początku były problemy intonacyjne ale później zaczęłaś się otwierać i trafiać w dźwięki.

Marysia Sadowska: Zawsze chciałam usłyszeć tę piosenkę w takiej wersji. Dziękuję, to było wielkie wzruszenie.

Kasia Stanek

Na scenie Kasia Stanek w piosence zespołu Rudimental (Ft. Elle Eyre) - Waiting All Night.

Baron: Wyglądasz jak milion dolarów, świetnie wykonałaś jedną z najlepszych piosenek tego sezonu. Z delikatniej dziewczynki przerodziłaś się w drapieżnego tygrysa.

Marysia Sadowska: Masz niesamowitą osobowść, dusza emanuje wokół twojej postaci. Zaśpiewane było świetnie, fajnie, że godzisz się na wizerunek, który tutaj wymyślamy - laski z jajami. Masz czad po prostu!

Wyniki głosowanie widzów: Mateusz Ziółko przechodzi do półfinału.

Marysia Sadowska wybiera między Joanną Smajdor a Kasią Stanek: Oceniam dzisiejszy występ i wszystko co wydarzyło się do tej pory. Joasia kocham cię ale wybieram Kasię.

 

 


 

 


Autor: JW

Zdjęcia: Wikimedia Commons

Publikacja: 16.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również