szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Odcinek 5 The Voice of Poland 2 - relacja!

THE VOICE OF POLAND 2. Kto odpadł a kto przeszedł do kolejnego etapu?

Kto wystąpił w 5. odcinku The Voice of Poland 2? Kto wygrał bitwę a kto odpadł? Kto dostał jeszcze jedną szansę? Zobacz jak po 5. odcinku The Voice of Poland wyglada stan drużyn Justyny Steczkowskiej, Patrycji Markowskiej, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z Afromental? Oto relacja z 5. odcinka The Voice of Poland 2.

Tagi: the voice of poland, the voice of poland 2, the voice of poland kiedy powtórka, the voice of poland odc 5, the voice of poland odcienek 5 powtórka, the voice of poland odcinek 5

THE VOICE OF POLAND 2. Kto odpadł a kto przeszedł do kolejnego etapu?

fot: The Voice of Poland oficjalny Facebook

Za nami pierwsze starcie w The Voice of Poland 2. Zawodnicy stanęli do bitew. Z każdej bitwy przetrwała tylko jedna osoba. Kogo ocaliło jury? A z kim się pożegnali? Poznaj szczegóły. Kogo zobaczymy w następnym odcinku The Voice of Poland 2?

Natalia Sikora zmierzyła się z Dorotą Osińską. Dwa najmocniejsze głosy w grupie Marka Piekarczyka. Pojedynek wygrała Natalia, a Dorota została skradziona przez Tomsona i Barona i jest teraz w ich drużynie. Została tym samym w The Voice of Poland 2.

Patrycja Markowska zestawiła dojrzałość Łukasza Choronia z młodzieńczością Oli Niewęgłowskiej. Patrycja wzruszyła się podczas ich występu. Ale decyzję podjąć musiała. Ostatecznie wybrała Łukasza. Przy tum występie Justyna Steczkowska wspomniała o deficycie męskich głosów na polskiej scenie muzycznej.

Tomson i Baron wystawili Karolinę Jastrzębską. Przeciwnikiem jej była Anna Ozner. Przeszła Ania. Z kolei Marine Torosyan zmierzyła się z Moniką Szczot. Taki waleczny duet wybrała Justyna Steczkowska. Jednak pomyłka Marine w tekście na początku piosenki zadecydowała o jej porażce w 5. odcinku The Voice of Poland 2.

Następnie w szranki stanęli Kuba Hutek i Magda Bałdych. Kuba na deskach, a Magda przechodzi dalej.

Patrycja Markowska wystawiła do kolejnego pojedynku Żanetę Luberę a jej przeciwniczką była Sabina Sago. Choć jury nie mieli łatwego wyboru. To Żaneta okazała się lepsza. Jednak Sabina została skradziona przez Justynę Steczkowską i pozostaje w programie The Voice of Poland 2.

Po zakończeniu etapu Bitwy, czyli po trzech kolejnych odcinkach, spośród 48 osób zostanie połowa. Wcześniej poszczególni Trenerzy wystawią po 12 kandydatów do miana „Najlepszego głosu Polski”.

Zdjęcia: The Voice of Poland oficjalny Facebook

Publikacja: 06.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również