szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Odcienke 3 The Voice of Poland - relacja z trzeciego odcinka The Voice of Poland

THE VOICE OF POLAND 2 odcinek 3. Do czyich drużyn trafili uczestnicy?

Za nami 3. odcinek THE VOICE OF POLAND 2. Tym razem o wygraną w programie walczyli uczestnicy z Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Kto wystąpił w 3. odcinku The Voice of Poland 2? Kto odpadł a kto przeszedł dalej? Kto dostał się do drużyny Justyny Steczkowskiej, Patrycji Markowskiej, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z Afromental? Oto relacja z 3. odcinka The Voice of Poland 2.

Tagi: the voice of poland, the voice of poland 2, the voice of poland kiedy powtórka, the voice of poland odc 3, the voice of poland odcinek 3, the woice of poland odcienke 3 powtórka

THE VOICE OF POLAND 2, odcinek 3. Do czyich drużyn trafili kandydaci?

The Voice of Poland 2 odcinek 3: jury wybierało uczestników z Mazowsza oraz Warmii i Mazur

fot: The Voice of Poland oficjalny Facebook

Odcinek 3. THE VOICE OF POLAND 2 - jury w składzie Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental po raz kolejny wybrało do uczestników do swoich drużyn. Program poprowadził Tomasz Kammel i Marika.

Tobiasz Pietrzyk odpadł z programu

W 3. odcinku The Voice of Poland o najlepszy głos walczyli uczestnicy z Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Jako pierwszy na scenie pojawił się 19-letni Tobiasz Pietrzyk. Jak sam przyznał, lubi sztuczną urodę u kobiet - sylikonowe usta i farbowane blond włosy. Potrafi nawet stwierdzić, która kobieta poprawiała sobie urodę. Tą wypowiedzią  bardzo rozbawił jury. Chłopak zaśpiewał utwór Rock'n'Roll in Love. Niestety jego występ nie zachwycił żadnego z jurorów.

Basia Janyga w drużynie Marka Piekarczyka

Kolejną uczestniczką była Basia Janyga, która rewelacyjnie wykonała utwór Rehab Amy Winehouse. Dziewczyna od razu zachwyciła męską część jury. - Masz bardzo kobiecy i delikatny wzrost. Gdy pojechałaś skalami wiedzieliśmy, że chcemy mieć cię w swojej drużynie - powiedzieli członkowie Afromental. Z kolei Marek Piekarczyk stwierdził, że usłyszał w niej dziewczynę z lat 60. Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska nie były do końca przekonane. Ostatecznie Basia wybrała drużynę Marka Piekarczyka.

Justyna Panfilewicz w drużynie Patrycji Markowskiej

W 3. odcinku The Voice of Poland wystąpiła była wokalistka Ich Troje, Justyna Panfilewicz. Śpiewała z zespołem tylko przez chwilę, ale jak przyznaje, sporo się wtedy nauczyła. Teraz postanowiła spróbować sił w muzycznym show Dwójki. Justyna zaśpiewała piosenkę Pink Just like a pill. Jej mocny, nieco zachrypnięty głos bardzo spodobał się Patrycji Markowskiej, która jako jedyna odwróciła się na fotelu. - Zobaczyłam siebie sprzed kilku lat. Jesteś super, podobasz mi się. Tym samym Justyna Panfilewicz trafiła do drużyny Patrycji Markowskiej.

Karolina Jarzyńska w drużynie Tomsona i Barona

Kolejna uczestniczka 3. odcinka The Voice of Poland, Karolina Jarzyńska zaśpiewała utwór Georgia on my mind Raya Charlesa. Jej niski, głęboki głos zachwycił wszystkich oprócz Justyny Steczkowskiej - tylko ona nie wcisnęła guzika. - Wcale się nie wahaliśmy, tylko rozpłynęliśmy się nad twoim głosem. Chcemy cię w swoim zespole - powiedzieli chłopcy z Afromental i tym samym zdobyli względy Karoliny.

Narine Torosyan Szostak w drużynie Justyny Steczkowskiej

Narine Torosyan Szostak zaśpiewała utwór Jessie J Price tag. Wykonanie bardzo spodobało się Justynie Steczkowskiej, która pochwaliła ją za niezwykły głos. Reszcie jury również się podobało, lecz nie byli przekonani na tyle, by zaprosić Narine do swoich drużyn. Tym samym dziewczyna trafiła do teamu Justyny Steczkowskiej.

Michał Jabłoński w drużynie Tomsona i Barona

Największa "bitwa na głosy" w 3. odcinku The Voice of Poland rozegrała się po występie Michała Jabłońskiego, który zachwycił wszystkich jurorów wykonaniem One U2. Wszyscy chcieli mieć go w swojej drużynie. Na prośbę Michała Piekarczyka Michał zaśpiewał jeszcze jeden utwór. Ostatecznie wybrał drużynę Tomsona i Barona, oczywiście ku wielkiej uciesze dwójki jurorów.

Jacek Maślanka w drużynie Tomsona i Barona

Jako jeden z niewielu uczestników programu zaśpiewał polską piosenkę - Byłaś serca biciem Andrzeja Zauchy. Jego występ najbardziej spodobał się Justynie Steczkowskiej oraz chłopakom z Afromental. - Maślana, odwróciliśmy się pierwsi, bo zaśpiewałeś z polotem i lekkością. Poza tym wybrałeś Zauchę, który był ponad limitem. Justyna Steczkowska: - Bardzo fajnie śpiewasz, zwłaszcza na dole. Nie do końca można nauczyć ludzi śpiewać, z tym trzeba się urodzić. Po krótkim wywiadzie wśród jurorów, jakie ma w ich drużynach  szanse na finał, Jacek wybrał team Tomsona i Barona.

Joanna Zubkowicz w drużynie Marka Piekarczyka

Joanna Zubkowicz zaśpiewała utwór Run to the hills Iron Maiden. Jej występ spodobał się Patrycji Markowskiej, Justynie Steczkowskiej i Markowi Piekarczykowi. Ostatecznie to drużynę Marka Piekarczyka wybrała Joanna. Patrycja Markowska nie ukrywała zawodu.

Kasia i Bartek Kawałek w drużynie Justyny Steczkowskiej

Rodzeństwo Kasia i Bartek Kawałek zdecydowali się wystąpić razem w programie. Pierwszy zaśpiewał Bartek, wybrał utwór Trouble zespołu Coldplay. Jego występ spodobał się Justynie Steczkowskiej, Markowi Piekarczykowi i chłopakom z Afromental, choć nie obyło się bez drobnych uwag na temat czystości wykonania. Ostatecznie Bartek wybrał drużynę Justyny Steczkowskiej. Kasia z kolei zaprezentowała utwór Nigdy więcej nie tańcz ze mną Anny Dąbrowskiej. Niestety jej występ nie zachwycił żadnego z jurorów. - Kasia zasługuje, żeby tutaj być, a ja nie - powiedział ocierając łzy Bartek.

Ola Niewęgłowska w drużynie Patrycji Markowskiej

Następnie na scenie pojawiła się Ola Niewęgłowska, która zaśpiewała piosenkę Forget U Cee Lo Green. Jej głos od razu spodobał się Patrycji Markowskiej i to ona "zgarnęła" ją do swojej drużyny. Marek Piekarczyk przyznał: Żałuję, że nie zdążyłem.

Marta Pyda odpadła z programu

Z programem The Voice of Poland musiała pożegnać się Marta Pyda. Mimo świetnego wykonania piosnki Mister of America zespołu Lombard, żaden z jurorów zdecydował się wziąć jej do swojej drużyny. Marek Piekarczyk: Rzuciłaś się na trudną piosenkę. Nie dopieściłaś słów, mimo że zaśpiewałaś po polsku. Patrycja Markowska: Czy zaśpiewałabyś tę piosenkę kiedyś ze mną na koncercie? Super jesteś. Justyna Steczkowska: Nie wcisnęłam, bo nie wiedziałam co zrobić z twoim głosem. Zaśpiewałaś super.

Anna Ozner w drużynie Tomsona i Barona

Ostatnia uczestniczka 3. odcinka The Voice of Poland 2 zachwyciła wszystkich jurorów wykonaniem utworu I'm every woman. - Masz kawał głosu. Brakuje nam tego na polskim rynku - powiedziała Justyna Steczkowska. Po chwili namysłu Ania wybrała drużynę chłopaków z Afromental.


Autor: JW

Zdjęcia: The Voice of Poland oficjalny Facebook

Publikacja: 16.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również