szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Piotr Salata zaskoczył i zauroczył swoim występem jury The Voice Of Poland.

THE VOICE OF POLAND 2: Wspaniały występ 49-letniego debiutanta! PIOTR SALATA zachwycił jurorów!

The Voice Of Poland z odcinka na odcinek coraz bardziej zaskakuje widzów i... jurorów. W najbliższym odcinku czeka nas występ 49-letniego Piotra Salaty. Co zrobi Justyna Steczkowska i reszta jury?

Tagi: piotr salata, piotr salata w voice of poland, the voice of poland, the voice of poland 2, the voice of poland kiedy powtórka, the voice of poland odc 3, the voice of poland odcinek 3, the woice of poland odcienke 3 powtórka

THE VOICE OF POLAND 2: Wspaniały występ 49-letniego debiutanta! PIOTR SALATA zachwycił jurorów!

Czy Piotr Salata znajdzie się w drużynie Patrycji Markowskiej?

fot: WBF

Druga edycja The Voice Of Poland już za chwilę wkroczy w decydującą fazę. Jurorzy skompletują swoje drużyny i rozpoczną się pojedynki. Póki co, do poszczególnych drużyn dołączą kolejni utalentowani debiutanci. Chociaż w przypadku uczestnika Piotra Salaty to chyba nie do końca właściwe określenie. Nie zmienia to jednak faktu, że Salata zachwycił jurorów swoim śpiewem, niemal od pierwszej sekundy.

49-letni Piotr Salata rozpoczął swoją karierę grubo po 40-tce i jak sam twierdzi może śmiało mówić, że jego debiut jest naprawdę dojrzały. Mimo współpracy z muzykami jazzowymi, wygranej na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych i płyty na koncie, wokalista postanowił spróbować swoich sił w talent show. Okazało się, że jego wykonanie standardu Georgia On My Mind powaliło jurorów! Zatem którego z jurorów wybierze utalentowany wokalista?

Odcinek The Voice Of Poland z występem Piotra Salaty można będzie obejrzeć już 23 marca o 20.00 w TVP2.

Zobacz także:

THE VOICE OF POLAND 2 odcinek 3. Do czyich drużyn trafili uczestnicy?


Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 23.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również