szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
THE VOICE OF POLAND 28.09.2013 ONLINE. Kto odpadł, kto przeszedł do kolejnego etapu?

THE VOICE OF POLAND 3, 28.09.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł, kto przeszedł do kolejnego etapu?

The Voice of Poland 3, odcinek 7. online relacja w sobotę, 28.09.2013 na portalu Glamki.pl. Co się wydarzyło w 7. odcinku The Voice of Poland 3? Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu? Jakie piosenki wykonali uczestnicy show? To wszystko w relacji online The Voice of Poland 3.

Tagi: the voice of poland, THE VOICE OF POLAND 28.09.2013, the voice of poland 3, THE VOICE OF POLAND 3 ODC 7, THE VOICE OF POLAND 3 ONLINE

THE VOICE OF POLAND 3, 28.09.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł, kto przeszedł do kolejnego etapu?

fot: Printscreen voice.tvp.pl

The Voice of Poland 3, odcinek 7. za nami! W sobotę, 28.09.2013, zobaczyliśmy kolejne Przesłuchania w ciemno. Co się działo w 7. odcinku The Voice of Poland 3? Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu i do czyjej drużyny trafił?

Drużyny trenerów powiększyły się o osoby:

Marek Piekarczyk: Łukasz Szuba, Ola Berezowska, Kaja Tyzenhauz
Edyta Górniak: Patrycja Mizerska, Gosia Kornas, Ola Pieczara
Maria Sadowska: Beata Orbik, Gosia Janek
Tomson i Baron: Edyta Piskorz, Kasia i Gosia Hybiak

A co dokładnie działo się w 7. odcinku The Voice of Poland?

Relacja online The Voice of Poland 3

Jako pierwsza wystąpiła Patrycja Mizerska, która ma 18 lat. Na co dzień śpiewa w zespole. W The Voice of Poland 3 Patrycja zaśpiewała piosenkę Alex Hepburn Under. Edyta Górniak odwróciła się jako pierwsza. - Masz kawał głosu dziewczyno - oceniła gwiazda. Patrycja Mizerska trafiła do drużyny Edyty Górniak

Joanna Kaszta ma 25 lat i uwielbia gotować. Na co dzień prowadzi bloga kulinarnego. Na scenie zaśpiewała Szare miraże Maanam. W czasie jej występu nikt się nie odwrócił. Joanna Kaszta odpadła.

Następnie na scenie wystąpił Łukasz. Chłopak zaśpiewał A Song For Your Raya Charlesa. Jako pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk. Zaraz potem zrobiła to Edyta Górniak. Gwiazda kusiła Łukasza swoimi nogami! Łukasz wybrał drużynę Marka Piekarczyka!

Potem wystąpiła 25-letnia Edyta Piskorz. Zaśpiewała utwór Try Pink. Podczas jej występu odwrócili się Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Edyta wybrała drużynę Tomsona i Barona.

Następny uczestnik był bardzo tajemniczy! Podczas występu był zasłonięty kotarami. Śpiewał Twist In My Sobriety Tanity Tikaram. Jako pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk. Jurorzy typowali, czy śpiewa chłopak czy dziewczyna. Gdy kotary się odsłoniły, okazało się, że śpiewała Aleksandra Berezowska! Dziewczyna trafiła do drużyny Marka.

Po Oli na scenie pojawił się Kamil Mikos. Chłopak odpadł. Odpadła też Dorota Pietraszuk. Potem na scenie wystąpiła Beata Orbik i zaśpiewała utwór Killing Me Softly The Fugees. Jako pierwsze odwróciła się Marysia Sadowska, która dołączyła do Beaty na scenie. Potem zrobiła do Edyta Górniak i Marek Piekarczyk! Baron i Tomson również się odwrócili i dołączyli do tańczących jurorów. Beata wybrała drużynę Marysi Sadowskiej.

Zobacz także: THE VOICE OF POLAND 14.09.2013. Skład drużyn po 2 odcinku THE VOICE OF POLAND 3

W 2. części na scenie wystąpiła Kaja Tyzenhauz. Jej przodkiem był sam Antoni Tyzenhauz! Dziewczyna zaśpiewała na scenie Walking in Memphis Marka Cohna. Jako pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk. Potem Marysia Sadowska. Kaja wybrała drużynę Marka Piekarczyka.

Gosia Janek zaśpiewała utwór Good Luck Basement Jaxx. Jako pierwsza odwróciła się Marysia Sadowska. Po niej zrobił to Marek Piekarczyk. Gosia wybrała drużynę Marysi Sadowskiej.

Potem na scenie pojawiła się Gosia Kornas. Jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak. Potem zrobił to Marek Piekarczyk. Gosia wybrała drużynę Edyty Górniak.

Na scenie pojawiła się też Ola Pieczara, która występowała w 1. edycji The Voice of Poland. Ola zaśpiewała Summer in the City Joe Cockera. Podczas jej występu odwrócili się: Edyta Górniak i Marek Piekarczyk. Ola wybrała drużynę Edyty Górniak.

Gosia i Kasia Hybiak zaśpiewały utwór Girl on Fire Alici Keyes. Jako pierwsi odwrócili się Baron i Tomson. Potem Marek Piekarczyk i Marysia Sadowska. Edyta Górniak też się odwróciła. Dziewczyny wybrały drużynę Tomsona i Barona.

Autor: Kinga

Zdjęcia: Printscreen voice.tvp.pl

Publikacja: 28.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...