szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Producenci The Voice Of Poland namawiają Edytę Górniak na jurorski fotel

THE VOICE OF POLAND 3. EDYTA GÓRNIAK jednak w jury?

Edyta Górniak w jury The Voice Of Poland 3? Czy gwiazda da się namówić na jurorski fotel producentom programu? Czy Edyta Górniak zajmie miejsce Justyny Steczkowskiej i Patrycji Markowskiej?  Kto jeszcze zasiądzie w jury kolejnej edycji The Voice Of Poland?

Tagi: edyta górniak w voice of poland, górniak w jury voice of poland, jury the voice of poland 3, the voice of poland, the voice of poland 3 jurorzy, the voice of poland jury, the voice of poland skład jury, voice of poland edyta górniak

THE VOICE OF POLAND 3. EDYTA GÓRNIAK jednak w jury?

Czy Edyta Górniak zasiądzie w jury The Voice Of Poland 3?

fot: The Vestry

Edyta Górniak jesienią w The Voice Of Poland 3? Producenci programu namawiają gwiazdę, by zasiadła na jurorskim fotelu i prowadziła do zwycięstwa młodych adeptów śpiewania. Co na to Edyta Górniak?

Zobacz także: Jury THE VOICE OF POLAND 3: Edyta Górniak czy Maria Peszek. Kto zajmie miejsce Justyny Steczkowskiej? >>

Przypomnijmy, że po rezygnacji Justyny Steczkowskiej i Patrycji Markowskiej, dwa fotele stoją puste. Wśród ewentualnych kandydatek wymieniano Marię Peszek, Dodę, Ewę Farną i Monikę Brodkę. Jednak, jak informuje magazyn Party, producentom show, szczególnie zależy na obecności Górniak.

Edyta przyciąga widzów jak magnes i ma doświadczenie jako jurorka -powiedziała Party osoba z otoczenia produkcji w TVP2. Edyta Górniak ma już za sobą występy w programach typu talent show. Przypomnijmy, że była jurorką w Jak Oni Śpiewają, prowadziła również swoją drużynę w Bitwie Na Głosy. Czy przyjmie propozycję producentów The Voice Of Poland?

Zobacz także: DODA w jury THE VOICE OF POLAND? Kto będzie oceniał uczestników trzeciej edycji programu? >>

Magazyn Party wymienia także kolejne kandydatki do jurorskich foteli show TVP2. Duże szanse mają podobno Kasia Nosowska i Anita Lipnicka. Pod uwagę brane są również inne kandydatury: Ania Wyszkoni, Urszula, Reni Jusis i Anna Maria Jopek.

Zobacz także: THE VOICE OF POLAND 3: Monika BRODKA nową jurorką? >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również