szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wypadek na planie The Voice Of Poland 3

THE VOICE OF POLAND 3: Krew na planie talent show TVP2. Maria SADOWSKA została ranna!

The Voice Of Poland 3 nabiera rumieńców, ale i staje się niebezpieczne dla jurorów! Maria Sadowska uległa wypadkowi i została ranna na planie talent show. Kto przybył z pomocą? Jak zakończyła się groźna sytuacja na planie The Voice Of Poland?

Tagi: maria sadowska, maria sadowska ranna, maria sadowska the voice of poland, the voice of poland, the voice of poland 3, wypadek na planie the voice of poland

THE VOICE OF POLAND 3: Krew na planie talent show TVP2. Maria SADOWSKA została ranna!

Maria Sadowska słucha i wybiera uczestników z dużym zaangażowaniem

fot: TVP/I. Sobieszczuk

The Voice Of Poland 3 startuje 7 września 2013 w TVP2. Pierwsze odcinki, to oczywiście przesłuchania w ciemno, kiedy jurorzy kompletują ekipę do poszczególnych drużyn. Walka o zawodników bywa do tego stopnia zacięta, że leje się krew. Wypadek na planie The Voice Of Poland 3! Co się wydarzyło?

Zobacz także: THE VOICE OF POLAND 3: oficjalny spot programu >>

Wszystko przez jednego z uczestników, Michała Grobelnego. 19-latek tak zachwycił jurorów, że postanowili zmierzyć się w wyścigu o względy młodego zawodnika. Walkę stoczyli Maria Sadowska i Marek Piekarczyk. Jurorka, idąc pośpiesznie w stronę Grobelnego, potknęła się i wpadła w szczelinę między sceną i podłogą. Sadowska skaleczyła się w palec. Na szczęście z pomocą przybył inny juror - Tomson z Afromental, który pomógł zatamować krwawienie.

Zobacz także: THE VOICE OF POLAND 3: MARYSIA SADOWSKA chudnie przez program! >>

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a trenerzy wraz z Michałem wspólnie zaśpiewali. Jak wyglądała cała sytuacja i kogo ostatecznie wybrał rewelacyjny Michał Grobelny, przekonamy się 7 września 2013, w TVP2 o 20.05.

Zobacz także: THE VOICE OF POLAND 3: trenerzy zaśpiewali! >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: TVP/I. Sobieszczuk

Publikacja: 03.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również