szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Trwają poszukiwania jurorów do The Voice Of Poland 3

THE VOICE OF POLAND 3: Monika BRODKA nową jurorką?

Monika Brodka w jury The Voice Of Poland 3? Wśród kandydatów na fotel sędziego wymieniane są m.in. Edyta Górniak, Ewa Farna i Maria Peszek. Podobno trwają również rozmowy z Moniką Brodką. Czy autorka Grandy będzie oceniać uczestników show TVP2?

Tagi: Monika Brodka, monika brodka the voice of poland 3, monika brodka w jury, monika brodka w voice of poland, the voice of poland, the voice of poland 3 skład jury, the voice of poland monika brodka

THE VOICE OF POLAND 3: Monika BRODKA nową jurorką?

Czy Monika Brodka zasiądzie w jury The Voice Of Poland?

fot: Monika Brodka Official Fanpage Facebook

Monika Brodka w trzecie edycji The Voice Of Poland? Trwa kompletowanie jury do jesiennej edycji. Giełda nazwisk elektryzująca: Edyta Górniak, Ewa Farna, Maria Peszek, wymieniana była również Doda. Kandydatek nie brakuje, ale przypomnijmy, że producenci postanowili wymienić całe jury The Voice Of Poland. Czy zasiądzie w nim także Monika Brodka?

W drugiej edycji show TVP2 w jury zasiadali Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Tomson i Baron z Afromental i Marek Piekarczyk z TSA. Mówiło się, że skład średnio elektryzował widownię, a niektóre odcinki były wręcz bezbarwne. Jesienią, w trzeciej edycji, skład sędziowski ma być podobno diametralnie inny, bo producenci zdecydowali się na nowe twarze.

Zobacz także: THE VOICE OF POLAND 3: Ewa Farna zastąpi Steczkowską w jury? Nowy skład jury trzeciej edycji THE VOICE OF POLAND! >>

Zobacz także: Jury THE VOICE OF POLAND 3: Edyta Górniak czy Maria Peszek. Kto zajmie miejsce Justyny Steczkowskiej? >>

Podobno twórcy widzieliby także w jury Monikę Brodkę. Gwiazda nie zasiadała dotychczas składzie sędziowskim żadnego talent show. W jednej z edycji X Factora, pomagała jedynie jako ekspert Kubie Wojewódzkiemu. Przypomnijmy jednak, że Brodka jest zwyciężczynią Idola, a więc tym razem znalazłaby się niejako po drugiej stronie.

- Doskonale sprawdziłaby się jako trenerka. Nie dość, że jest uważana ze jedną z najbardziej utalentowanych artystek w kraju, to jeszcze sama brała kiedyś udział w talent show – komentuje osoba z produkcji The Voice Of Poland w rozmowie z magazynem Gwiazdy - Dla wielu młodych ludzi jest autorytetem, zwłaszcza że jako jedna z niewielu Polek ma obecnie szanse na karierę za granicą.

Czy Monika Brodka rzeczywiście dołączy do jury The Voice Of Poland 3?

Zobacz także: DODA nie będzie jurorką THE VOICE POLAND 3! >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: Monika Brodka Official Fanpage Facebook

Publikacja: 14.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również