szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Już jest oficjalny spot THE VOICE z Górniak i Sadowską!

THE VOICE OF POLAND 3: oficjalny spot programu

The Voice of Poland 3 nadchodzi wielkimi krokami! Trwają castingi, a ekipa produkcyjna pracuje pełną parą. Skończyły się właśnie zdjęcia do spotu, który będzie reklamował muzyczne show TVP2. Jak poradzili sobie na planie jurorzy programu? Zobacz film!

Tagi: the voice of poland, the voice of poland 3, the voice of poland 3 górniak, the voice of poland 3 jurorzy, the voice of poland 3 jury, the voice of poland 3 sadowska, The Voice of Poland 3 spot

THE VOICE OF POLAND 3: reklama The Voice of Poland

Sesja do spotu promującego THE VOICE OF POLAND 3

fot: The Voice Of Poland (oficjalny fanpage)

The Voice of Poland 3 coraz bliżej! Trzecia edycja show wystartuje już we wrześniu 2013! W nowej edycji programu, jego producenci zdecydowali się na odświeżenie składu trenerów, którzy usiądą na czerwonych fotelach. Z poprzedniej edycji w programie zostali już tylko Tomson i Baron z Afromental oraz Marek Piekarczyk. Dołączyły do nich Edyta Górniak i Marysia Sadowska.

Zobacz też: THE VOICE OF POLAND 3: reklama The Voice of Poland >>

Za nami już m.in. premiera pierwszego spotu, który będzie promowałThe Voice of Poland 3. Bohaterami filmu są artyści otoczeni muzycznymi sprzętami. Każda z gwiazd opowiada w filmie o swoich oczekiwaniach co do programu, a jurorzy z poprzedniej edycji komentują pojawienie się nowych koleżanek. Mamy zaszczyt usiąść obok największej diwy w historii polskiej muzyki - tak Baron powiedział o Edycie Górniak. Czekamy na kolejne efekty współpracy!
Autor: ko

Zdjęcia: The Voice Of Poland (oficjalny fanpage)

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również