szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
THE VOICE OF POLAND jesienią 2013 w TVP2?

THE VOICE OF POLAND 3? W czerwcu 2013 casting do programu!

The Voice of Poland wróci na antenę? Wiele na to wskazuje! Producent programu szykuje się do realizacji kolejnej edycji show. Jeszcze w czerwcu będzie zorganizowany casting do 3 serii The Voice of Poland. Sprawdź kiedy i gdzie! Daj sobie szansę i zostań gwiazdą!

Tagi: nowy sezon the voice of poland, the voice, the voice of poland, the voice of poland 2, THE VOICE OF POLAND 2013, the voice of poland 3, the voice of poland nowy sezon

THE VOICE OF POLAND 3? W czerwcu casting do programu! Czy show wróci na antenę TVP2? Możliwe, że tak! Sprawdź kiedy

Ruszyły castingi do trzeciej edycji The Voice of Poland

fot: Materiały prasowe TVP2

The Voice of Poland jesienią 2013 wraca na antenę! To na razie nieoficjalna informacja, ale wiele wskazuje na to, że po wakacjach będziemy oglądać kolejne odcinki show. Co prawda TVP 2 nie chce tego potwierdzić, ale producent programu - firma Rochstar - na swoim profilu na Facebooku zaprasza do castingu do programu telewizyjnego. Oczywiście nie zdradza jego nazwy, ale szczegóły przesłuchań sugerują, że chodzi właśnie o The Voice of Poland. W ogłoszeniu czytamy, że Producent zaprasza na przesłuchanie osoby w wieku powyżej 15. roku życia, a każdy uczestnik castingu musi przygotować dwie piosenki (w tym jedną po polsku). Takie zasady obowiązywały także przy poprzednich edycjach tego show w TVP 2. Najnowszy casting odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2013 roku w budynku Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 w Warszawie.

Sprawy nie komentują ani przedstawiciele producenta, ani władze TVP. Ale według mediów, zapowiadany casting, to mocny dowód na to, że firma Rochstar pracuje już nad kolejną edycją The Voice od Poland. W Telewizji Polskiej mówi się, że nadal nie zapadła ostateczna decyzja zarządu w sprawie kontynuacji emisji programu. Dlatego nie możemy być pewni, że show wróci na antenę Dwójki w jesiennej ramówce. Nadal stacja nie podpisała też umowy z producentem.

W kuluarach mówi się jednak, że to tylko kwestia czasu, bo TVP jest zadowolona z wyników oglądalności The Voice of Poland i program niemal na pewno znów będzie realizowany. Po skończeniu w maju drugiej serii talent-show, TVP chwaliła się, że program jest hitem i zastanawia się nad produkcją kolejnej serii.

W finale The Voice of Poland 2 18 maja 2013 walczyła czwórka utalentowanych wokalistów: Dorota Osińska, Michał Sobierajski, Natalia Sikora i Natalia Nykiel. Jednak to Natalia Sikora okazała się najlepsza i wygrała 2. edycję The Voice of Poland.


Autor: ko

Zdjęcia: Materiały prasowe TVP2

Publikacja: 05.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
THE VOICE OF POLAND 3: trwają castingi do programu!
THE VOICE OF POLAND 3: trwają ...

The Voice of Poland 3 coraz bliżej! Przed młodymi zdolnymi kolejna szansa na sławę! zobacz jak kandydaci na gwiazdy radzą sobie na pierwszych przesłuchaniach do popularnego muzycznego programu. Oto film z precastingów ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...