szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
The Voice of Poland 4 odcinek 1 - relacja na żywo

THE VOICE OF POLAND 4 odc. 1. Skład drużyn po pierwszym odcinku przesłuchań w ciemno

The Voice of Poland 4 odcinek 1 - relacja na żywo z pierwszego docinka przesłuchań w ciemno. Jurorzy kompletują drużyny na Mazowszu i Lubelszczyźnie. Zaczynamy relację on-line z The Voice of Poland 4!

Tagi: the voice of poland, the voice of poland 4, the voice of poland 4 odc 1, the voice of poland na żywo, the voice of poland online

THE VOICE OF POLAND 4: Przesłuchania w ciemno już za nami! Co działo się w programie?

The Voice of Poland 4 od 1 marca w TVP2

fot: Materiały Prasowe

Relacja z 1. odcinka The Voice of Poland 4 na żywo: jury w składzie Maria Sadowska, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron z Afromental kompletują swoje drużyny z uczestników z Mazowsza i Lubelszczyzny. Komu uda się przekonać jury do swojego talentu i otrzymać szansę na kolejny etap? O kogo jurorzy będą musieli powalczyć między sobą? Przekonamy się w dzisiejszym odcinku The Voice of Poland 4. Program prowadzą Tomasz Kammel i Marika.

Zaczynamy!

Michał Kluska

22-letni piekarz zachwycił świetnym wykonaniem hitu zespołu The Eagles Hotel California. Jako pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk, potem chłopaki z Afromental i Justyna Steczkowska. Po ostrej bitwie jurorów Michała zgarnął do swojej drużyny Marek Piekarczyk.

Anna Lenart

18-letnia Anna Lenart zaśpiewała Sailling Roda Stewarta akompaniując sobie na małej gitarze. Subtelny, dźwięczny głos spodobał się Marii Sadowskiej, Justynie Steczkowskiej i chłopakom z Afromental. Justyna Steczkowska była zachwycona. - Brzmisz jak Katy Meloua - stwierdziła jurorka. Na prośbę jury Ania zaśpiewała jeszcze jedną piosenkę. Wśród jurorów rozgorzała ostra walka o uczestniczkę. Ania wybrała ostatecznie drużynę Tomsona i Barona.

Robert Protasewicz

Uczestnik, który na co dzień gra na perkusji w rockowej kapeli, zaśpiewał kawałek Cata Stevensa Wild world. Podczas występu żaden z jurorów się nie odwrócił. Justyna Steczkowska i Maria Sadowska doceniły starania uczestnika ale nie podobały im się niedociągnięcia wokalne. - Po co ty chcesz być wokalistą, nie rozumiem - zapytała Marysia Sadowska po tym jak Robert zagrał solówkę na perkusji. Na pocieszenie uczestnik dostał sporo komplementów od jurorek. Robert Protasewicz wraca do domu.

Marta Dryll

20-letnia uczestniczka wykonała utwór Dido Here with you. Jako pierwsza odwróciła się Marysia Sadowska, następnie Marek Piekarczyk. Po drugiej piosence jurorzy zaczęli przekonywać Martę, by zdecydowała się na ich drużynę . Po chwili namysłu uczestniczka wybrała na swoją trenerkę Marysię Sadowską.

Katarzyna Sawczuk

17-letnia wokalistka ma za sobą występ w spektaklu muzycznym w teatrze Roma oraz udział w Na dobre i na złe. W programie zaśpiewała utwór Titanium David Guetta feat. Sia. - Masz światowy głos - powiedziała Justyna Steczkowska i zaczęła przekonywać uczestniczkę do wyboru jej drużyny. O Kasię walczyli jeszcze Marek Piekarczyk, Afromental i Marysia Sadowska. Ostatecznie uczestniczka zdecydowała się na Justynę Steczkowską.

Aleksandra Węglewicz

Na scenie studentka psychologii Aleksandra Węglewicz w piosence Another Day in Paradise Brandy & Ray J. - Potencjał masz olbrzymi ale musimy szlifować góry - powiedziała Justyna Steczkowska. Marysia Sadowska oraz chłopaki z Afromental również chcieli mieć Olę w swojej drużynie. Uczestniczka wybiera team Afromental.

Piotr Kowalczyk

Tym razem niespodzianka dla jurorów! Za wielką kotarą śpiewa 18-letni Piotr Kowalczyk. Jego dojrzały, odrobinę operowy głos bardzo zaintrygował jurorów. Piotr wybrał drużynę Marka Piekarczyka.

Anna Deko

Czas na występ pięknej, długonogiej blondynki Anny Deko. 22-letnia uczestniczka uczy się w szkole wojskowej. W programie zaśpiewała Małe rzeczy Sylwii Grzeszczak. Niestety żaden z jurorów się nie odwrócił. Gdy zobaczył ją  Marek Piekarczyk,  stwierdził, że "lajkra na scenie przynosi pecha" (odnośnie rajstop jakie miała na sobie uczestniczka). Niestety nikt nie zdecydował się na Anię.

Karolina Rumaczyk

Na scenie Karolina Rumaczyk - mama 2,5-letniej córeczki, której pasją jest śpiewanie. W końcu odważyła się wziąć udział w muzycznym talent show i zaprezentować swój głos na scenie przed jurorami. W programie zaśpiewała utwór ONA Drzwi. Choć trochę zjadły ją emocje i tak zdołała przekonać do siebie jury. Zabiegali o nią Justyna Steczkowska i Marysia Sadowska. Ostatecznie wokalistka wybrała drużynę Justyny Steczkowskiej.

Michał Chmielewski

Michał Chmielewski kiedyś brał udział w przesłuchaniach w ciemno ale żaden z jurorów nie odwrócił wtedy fotela. Tera powraca na scenę The Voice of Poland w bojowym nastroju i śpiewa piosenkę To be with you Mr Big. Odwrócili się Tomson i Baron, do których drużyny dołączy Michał.

Juan Carlos Cano

A teraz uczestnik zza granicy! Na scenie rodowity Meksykanin Juan Carlos Cano w piosence Here I go again. Świetnym wykonaniem udało mu się kupić wszystkich jurorów, nawet Marka Piekarczyka, który wymaga od swoich podopiecznych śpiewania po polsku. Ostatecznie Juan wybrał piękną blondynkę, Marysię Sadowską.

Skład drużyn po pierwszym odcinku The Voice of Poland 4

Drużyna Justyny Steczkowskiej: Katarzyna Sawczuk, Karolina Rumaczyk

Drużyna Marii Sadowskiej: Marta Dryll, Juan Carlos Cano

Drużna Marka Piekarczyka: Michał Kluska, Piotr Kowalczyk

Drużyna Tomsona i Barona: Anna Lenart, Aleksandra Węglewicz, Michał Chmielewski

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 01.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również