szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

THE VOICE OF POLAND 4: Pierwsza bitwa. Kto odpadł a kto przeszedł do kolejnego etapu?

Pierwsza bitwa w The Voice of Poland 4 już za nami! Kto walczył z kim? Kto odpadł z programu a kto przeszedł do dalszego etapu rywalizacji? Sprawdźcie wyniki po pierwszej bitwie The Voice of Poland 4 z soboty, 5 kwietnia 2014.

Tagi: the voice of poland, the voice of poland 4

THE VOICE OF POLAND 4: Przesłuchania w ciemno już za nami! Co działo się w programie?

The Voice of Poland 4 od 1 marca w TVP2

fot: Materiały Prasowe

The Voice of Poland 4 - wyniki po pierwszej bitwie Ring. W dzisiejszym odcinku uczestnicy śpiewali w parach jedną piosenkę a o tym, kto zostaje w programie, decyduje ich trener. Kto przeszedł do dalszego etapu The Voice of Poland 4, kto odpadł a kto został skradziony? Oto wyniki po pierwszej bitwie wokalnego show Dwójki!

Drużyna Tomsona i Barona

Anna Lenart i Klaudia Baca - dziewczyny zaśpiewały I'm yours Jasona Mraza. Lepiej z piosenką poradziła sobie Klaudia Baca i to ona przeszła do kolejnego etapu.

Kamil Bijoś i Aleksandra Węglewicz - para zaśpiewała Maroon 5 - Moves Like Jagger. Mimo wyrównanego poziomu Tomson i Baron wybrali ostatecznie Kamila. Aleksandra została jednak skradziona przez Marka Piekarczyka.

Drużyna Justyny Steczkowskiej

Kacper Leśniewski i Kamlia Rumaczyk - czyli polscy Ville Valo i Natalia Avelon w piosence Summer wine. Justyna Steczkowska zdecydowała, że w programie zostaje Kacper.

Sławomir Ramian zaśpiewał sam, wykonując utwór Moja i twoja nadzieja ze specjalną dedykacją dla zmarłej niedawno Kasi Markiewicz. To właśnie z nią miał dziś stanąć na scenie. Niestety uczestniczka przegrała walkę z rakiem. Niezwykłe, poruszające wykonanie wzruszyło jury i publiczność.

Drużyna Marka Piekraczyka

Piotr Kowalczyk i Michał Karpacki - zmierzyli się w utworze Personal Jesus Depeche Mode. Marek Piekarczyk wybrał Michała, ale Kacper nie odpadł z programu. Do swojej drużyny skradła go Marysia Sadowska.

Igor Marinow i Igor Kluska - z piosenką Ona jest ze snu zespołu IRA lepiej poradził sobie Michał i to on przeszedł do następnego etapu.

Drużyna Marysi Sadowskiej

Michał Rudaś i Juan Carlos - dwa świetne głosy starły się w piosence Crazy Aerosmith. Po wyrównanej walce do następnego etapu przeszedł Juan, lecz Justyna Steczkowska nie dała odpaść Michałowi i skradła go do swojej drużyny.

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 05.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również