szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

THE VOICE OF POLAND 4: Przesłuchania w ciemno już za nami! Co działo się w programie?

Z początkiem marca rusza The Voice of Poland 4. Dowiemy się, kto tym razem zostanie najlepszym Głosem Polski. Na razie uczestnicy mają za sobą etap przesłuchań w ciemno.

Tagi: the voice of poland, the voice of poland 4, the voice of poland przesłuchania w ciemno

THE VOICE OF POLAND 4: Przesłuchania w ciemno już za nami! Co działo się w programie?

The Voice of Poland 4 od 1 marca w TVP2

fot: Materiały Prasowe

Premiera The Voice of Poland 4 zbliża się wielkimi krokami. Już od 1 marca 2014 widzowie obserwować będą zmagania młodych wokalistów w walce o miano Najlepszego głosu w Polsce.

W dniach 12-15 lutego uczestnicy, którzy przeszli ogólnopolskie castingi, zaprezentowali swoje umiejętności przed Trenerami podczas tak zwanych "Przesłuchań w ciemno". Tak samo jak w poprzednich edycjach, wokaliści byli oceniani wyłącznie na podstawie głosu, gdyż Trenerzy wysłuchali ich wykonów odwróceni do nich plecami. Wykonawców mogli zobaczyć dopiero w momencie, kiedy zdecydowali się zostać ich trenerami. Dzięki temu na ich wybór nie miał wpływu wygląd czy też zachowanie sceniczne uczestników, a do kolejnego etapu przeszły wyłącznie największe talenty wokalne.

Na scenie pojawili się przedstawiciele Meksyku, Ukrainy, Belgii i Białorusi, a nawet Republiki Naddniestrzańskiej. Kto z nich zostanie następcą Damiana Ukeje, Natalii Sikory i Mateusza Ziółko, widzowie przekonają się już wkrótce.

W jury widzowie ponownie zobaczą Marię Sadowską, Marka Piekarczyka oraz członków zespołu Afromental – Tomsona i Barona. Miejsce Edyty Górniak zajmie Justyna Steczkowska, która jest dobrze znana widzom z roli trenera drugiej edycji programu.

Premiera The Voice of Poland 4 już 1 marca 2014 w TVP 2!

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 18.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również