szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

THE VOICE OF POLAND casting w Warszawie. Jak zgłosić się do THE VOICE OF POLAND?

Casting do The Voice of Poland w Warszawie. Producenci szukają uczestników trzeciej edycji The Voice of Poland. Jak wziąć udział w castingu i zgłosić się do programu?

Tagi: casting warszawa, castingi do telewizji, de wojs of poland, jak zgłosić się do the voice of poland?, jury the voice of poland, the voice of poland, the voice of poland casting, warszawa casting

THE VOICE OF POLAND 3? W czerwcu casting do programu! Czy show wróci na antenę TVP2? Możliwe, że tak! Sprawdź kiedy

Ruszyły castingi do trzeciej edycji The Voice of Poland

fot: Materiały prasowe TVP2

Casting do The Voice of Poland w Warszawie! Producenci show TVP 2 ogłosili kolejne przesłuchania do trzeciej edycji The Voice of Poland.

Warszawski casting The Voice of Poland 3

Casting odbędzie się w siedzibie TVP przy Woronicza 17 w budynku F. Przesłuchania 15.07.2013 będą trwały między 10:00 a 18:00 w budynku F. Co ciekawe, producent show, firma Rochstar poinformowała w końcu oficjalnie, że castingi dotyczą programu The Voice of Poland 3! Poprzednie dwa zorganizowała pod szyldem "szukamy talentów", ponieważ wciąż nie podpisano umowy dotyczącej produkcji trzeciego sezonu.

Jak zgłosić się na casting The Voice of Poland 3?

Na przesłuchanie mogą zgłaszać się osoby, które ukończyły 15 lat. Należy przygotować dwa utwory - covery. Jeden po polsku i jeden zagraniczny. Uczestnik może przywieźć swój własny podkład muzyczny, akompaniować sobie na własnej gitarze lub pianinie, które zapewni organizator. Według zapowiedzi, 15 lipca kandydaci do programu staną przed trenerami. Czy to oznacza, że już wtedy poznamy skład nowego jury? Na razie, wciąż nie wiadomo, kto zastąpi w nim Justynę Steczkowską. Ostatnie plotki mówią o tym, że największe szanse na to ma Ewa Farna.

Zobacz: EWA FARNA w jury The Voice of Poland 3?

TVP 2 planuje emisję trzeciej edycji The Voice jesienią.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały prasowe TVP2

Publikacja: 07.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również