szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Damian Ukeje, zwycięzca programu The Voice of Poland wydał pierwszą płytę

THE VOICE OF POLAND: DAMIAN UKEJE Zwycięzca show TVP2, wydał debiutancką płytę

Finał The Voice of Poland wygrywa Damian Ukeje! Takie słowa usłyszeliśmy od prezentera Huberta Urbańskiego w ostanim odcinku pierwszej edycji show TVP2. W oczekiwaniu na zwycięzcę, nadchodzącej, drugiej edycji The Voice od Poland przypominamy sylwetkę Damiana Ukeje.

Tagi: bezkrólewie, damian ukeje, damian ukeje debiutancka płyta, damian ukeje nowa płyta, damian ukeje płyta nowa seria the voice of poland, damian ukeje voice of poland, hubert Urbański, Kayah, patrycja markowska, ukeje

THE VOICE OF POLAND: Damian Ukeje. Faworyt i zwycięzca. Zwycięzca show TVP2, wydał debiutancką płytę

Damian Ukeje, zwycięzca programu The Voice of Poland wydał swoją pierwszą płytę

fot: WBF

Choć Damian Ukeje urodził się w Szczecinie, w jego żyłach płynie również nigeryjska krew. Postawny, żywiołowy, występujący z charakterystyczną fryzurą Damian Ukeje, od razu zwrócił uwagę jury, ale zyskał również sympatię widzów. Kiedy przeszedł pierwszy test w The Voice of Poland, wybrał drużynę Nergala, gdzie mistrza i ucznia połączyła miłość do mocnych, rockowych dźwięków. To zresztą Adam Nergal Darski pomagał wybierać takie piosenki, które w pełnej krasie zaprezentują możliwości Damiana.

Poza wszystkim to sam uczestnik doskonale wiedział, że na ustępstwa pójdzie niechętnie: Wychowałem się na takich zasadach, by być sobą ponad wszystko. To jest jedyna reguła, która powinna obowiązywać w tej branży. Fałszywych ludzi inni szybko zweryfikują. W finale znalazł się obok Antka Smykiewicza, Mateusza Krautwursta i Piotra Niesłuchowskiego. Pod względem repertuaru, jak zwykle postawił na rockowe, a nawet heavy rockowe dźwięki. Zaśpiewał m. in. Enter Sandman z repertuaru zespołu Metallica. Potem było jeszcze Tears in Heaven Erica Claptona oraz Another Way to Die - Jacka White'a i Alicii Keys. Świetnie dobrany numer. Powaliłeś mnie już po raz drugi. Takie utwory pokazują, że nie tylko masz power, ale że jesteś piekielnie muzykalny - komplementowała debiutanta Kayah.

A jak sam Ukeje podchodził do swego sukcesu? - Podchodzę do tego z dystansem, ten program jest trampoliną. Jest Damian Ukeje, on się pokazał i stoi teraz przed drzwiami do kariery muzycznej. Nie wiem na razie, czy mam klucze do tych drzwi - mówił podczas finałowego odcinka.

5 lutego 2013 roku ukazał się debiutancki album Damiana, zatytułowany Ukeje, który promuje singiel Bezkrólewie. Choć niektórzy chcieliby pewnie wrzucić zwycięzcę pierwszej edycji The Voice of Poland do szuflady z napisem: cudowne dziecko talentshow, Ukeje może już obronić się swoimi autorskimi piosenkami.

Jak obronią się nowi uczetnicy show TVP2, czy Patrycja Markowska i inni jurorzy będą mieli w czym wybierać, przekonamy się już 2 marca 2013 roku w telewizyjnej Dwójce.

Oto Bekrólewie, pierwszy singiel promujący płytę Ukeje:
Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...